STS
fot. Riot Games

Ahri i Udyra czekają zmiany. Riot pracuje nad efektami wizualnymi bohaterów

Co jakiś czas Riot Games dzieli się ze społecznością League of Legends planami dotyczącymi aktualizacji poszczególnych bohaterów. Czasami dotyczą one siły umiejętności tych herosów, innym razem chodzi o całkowite przemodelowanie poszczególnych skilli, a jeszcze innym o ich stronę wizualną. Na trzecim z wymienionych aspektów skupimy się dzisiaj, bo amerykańskie studio pracuje aktualnie nad VFX poszczególnych […]

Co jakiś czas Riot Games dzieli się ze społecznością League of Legends planami dotyczącymi aktualizacji poszczególnych bohaterów. Czasami dotyczą one siły umiejętności tych herosów, innym razem chodzi o całkowite przemodelowanie poszczególnych skilli, a jeszcze innym o ich stronę wizualną. Na trzecim z wymienionych aspektów skupimy się dzisiaj, bo amerykańskie studio pracuje aktualnie nad VFX poszczególnych umiejętności Ahri oraz Udyra.

Najpierw przyjrzyjmy się temu, co czeka lisicę o dziewięciu ogonach. Zmiany planowane w przypadku Ahri będą miały na celu poprawę czytelności rozgrywki i dostosowanie efektów graficznych do dzisiejszych standardów. Wygląd zmienią nieco wszystkie dostępne w przypadku tej bohaterki skille.

Podobnie wygląda sytuacja Udyra, który do League of Legends trafił w grudniu 2009 roku. Poza czytelnością poprawie wizualnej ulegną wszystkie umiejętności i animacje transformacji. Wyjątkiem będzie skin Strażnik Przodków, wszak ten otrzyma wyłącznie aktualizacje skilli.

Prezentowane zmiany najprawdopodobniej nie są jeszcze ostatecznymi wersjami obu bohaterów. Riot poprosił społeczność o opinie po tym, jak jej członkowie przetestują Ahri i Udyra na serwerze testowym League of Legends, dlatego wkrótce można spodziewać się kolejnych poprawek.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cztery kolejne drużyny już dziś mogą zapewnić sobie miejsce w play-offach Ultraligi

Wczoraj zawodnicy AGO ROGUE mogli cieszyć się nie tylko z ósmej wygranej w tym sezonie Alior Bank Ultraligi, ale też z przypieczętowania miejsca w faz...