STS
fot. H34T Esports

Solidna lekcja dla Gentlemen’s Gaming. Komputronik H34T w play-offach Ultraligi

Komputronik H34T wykorzystał okazję do zapewnienia sobie udziału w fazie pucharowej czwartego sezonu Alior Bank Ultraligi. Na koniec piątego tygodnia Marcin „bucu” Świech i spółka wygrali z Gentlemen’s Gaming. Komputronik H34T 1:0 Gentlemen’s Gaming Glebo Gangplank LeQu Kayle Chris Elise Diagu Trundle bucu Talon Chosii Lissandra Zamulek Ezreal Dambaj Lucian xCharm Thresh Blue45ty Yuumi Sugerując […]

Komputronik H34T wykorzystał okazję do zapewnienia sobie udziału w fazie pucharowej czwartego sezonu Alior Bank Ultraligi. Na koniec piątego tygodnia Marcin „bucu” Świech i spółka wygrali z Gentlemen’s Gaming.

Komputronik H34T 1:0 Gentlemen’s Gaming
Glebo
Gangplank
LeQu
Kayle
Chris
Elise
Diagu
Trundle
bucu
Talon
Chosii
Lissandra
Zamulek
Ezreal
Dambaj
Lucian
xCharm
Thresh
Blue45ty
Yuumi

Sugerując się dotychczasowymi wynikami, to ekipa Piotra „Glebo” Dąbrowskiego czuła na swoich plecach brzemię faworyta. Jej środowy rywal do tej pory wygrywał mecze wyłącznie z piratesports i PRIDE, czyli najsłabszymi zespołami czwartego sezonu Ultraligi. Pierwsze minuty zdecydowanie lepiej wyglądały dla H34T, które nie bało się wchodzić do lasu przeciwnika i dzięki lepszej wizji zgarnęło na swoje konto Powietrznego oraz Górskiego Smoka i Herolda. Odpowiedzią Dżentelmenów była pierwsza krew na Kamilu „xCharmie” Linchardzie, a później zneutralizowanie Krystiana „Chrisa” Dobrzańskiego i jego dwóch kolegów. Wszystkie cztery zabójstwa wpadły na konto Damiana „Dambaja” Bajora, który zanotował imponujący początek.

O siłach obu składów przekonaliśmy się w dwudziestej minucie, gdy H34T zneutralizowało wszystkich bohaterów swojego rywala, zabiło kolejnego Smoka i na deser zgarnęło Nashora. To tylko napędziło stronę czerwoną i od tego momentu oglądaliśmy dominację drużyny Dąbrowskiego. W dwudziestej piątej minucie było już po wszystkim, bowiem Komputronik H34T z łatwością dobrał się do Nexusa Gentlemen’s Gaming.

To koniec piątego tygodnia czwartego sezonu Alior Bank Ultraligi. Zmagania najlepszych drużyn League of Legends wrócą 14 lipca, gdy 7more7 Pompa Team stanie w szranki z piratesports. Te i inne spotkania będziecie mogli oglądać na kanałach Polsat Games w telewizji, a także na Twitchu i YouTube. Po więcej szczegółów dotyczących Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AVEZ w play-offach Nine to Five. I na tym koniec dobrych wieści

Trwający tydzień polskiej społeczności CS:GO upływa pod znakiem zmagań w Nine to Five 1. Internetowy turniej z pulą nagród o wysokości 50 tysięcy dola...