STS
fot. Copenhagen Games

CLG Red prezentuje nową zawodniczkę. Żeński zespół CS:GO znów w komplecie

Nie minął nawet miesiąc od rozstania z Benitą „bENITĄ” Novshadian, a tymczasem CLG Red znowu może pochwalić się pełnym składem. Dziś szeregi północnoamerykańskiej formacji CS:GO zasiliła bowiem Juliana „⁠Juli⁠” Tosic. Przypomnijmy, że bENITA opuściła CLG w połowie czerwca, by skupić się na swojej karierze w VALORANCIE. Niemniej Amerykanka już wcześniej przestała występować ze swoimi koleżankami, […]

Nie minął nawet miesiąc od rozstania z Benitą „bENITĄ” Novshadian, a tymczasem CLG Red znowu może pochwalić się pełnym składem. Dziś szeregi północnoamerykańskiej formacji CS:GO zasiliła bowiem Juliana „⁠Juli⁠” Tosic.

Przypomnijmy, że bENITA opuściła CLG w połowie czerwca, by skupić się na swojej karierze w VALORANCIE. Niemniej Amerykanka już wcześniej przestała występować ze swoimi koleżankami, w związku z czym jej miejsce jako stand-in przez pewien czas zajmował Chris „⁠riku⁠” Piasecki. W końcu jednak zawodniczki postanowiły przetestować Juli – 20-latka wspomagała zespół podczas ostatnich tygodni ESEA Advanced i z jej pomocą żeńska sekcja Counter Logic Gaming zapewniła sobie utrzymanie na trzecim poziomie rozgrywkowym. W związku z tym ostatecznie podjęto decyzję o zaproponowaniu jej pełnoprawnego angażu.

Jestem naprawdę podekscytowana tym, co przyniesie przyszłość. Wspólna gra z tymi dziewczynami to wspaniałe doświadczenie. Jestem naprawdę wdzięczna tym, którzy wspierali mnie w staraniach, by dotrzeć do tego miejsca. Jestem też wdzięczna CLG za otrzymaną szansę – przyznała Tosic w rozmowie z serwisem HLTV. Debiut nowej graczki jako oficjalnej członkini składu nastąpi już niedługo, bo 24 lipca. Wtedy to CLG Red wraz z pięcioma innymi ekipami, w tym Dignitas, weźmie udział w północnoamerykańskiej odsłonie DreamHack Showdown Summer 2020, której łączna pula wyniesie 25 tysięcy dolarów.

W tej sytuacji skład CLG Red prezentuje się następująco:

  • Diane „⁠di^⁠” Tran
  • Jennifer „⁠refinnej⁠” Le
  • Emma „⁠Emy⁠” Choe
  • Mounira „⁠GooseBreeder⁠” Dobie
  • Juliana „⁠Juli⁠” Tosic
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Z bety do głównej wersji w niecałe dwa tygodnie. Tryb Zaufany już w CS:GO!

26 czerwca Valve zaktualizowało wersję beta CS:GO, dając sobie czas na przetestowanie najnowszych patentów na walkę z oszustami. Kilkanaście dni obser...