fot. Polska Liga Esportowa

Fordon Boars po półfinał turnieju VALORANTA

Za Fordon Boars trzy mecze w ramach Absolute Masters – dwa w fazie grupowej oraz jeden w play-offach. I jak dotychczas Dziki z Fordonu nie doznały ani jednej porażki, a dziś mogą przedłużyć swoją serię o kolejne zwycięstwo. Zwycięstwo tym ważniejsze, bo dające awans do półfinału rozgrywek VALORANTA.

Fordon Boars vs Avenue Esports
18:00 (BO3)

Drużyna, której członkami są m.in. Sebastian „NEEX” Trela i Piotr „izak” Skowyrski, w minionych tygodniach rozprawiła się z clan123, Worst Players oraz InetGamers, Tym razem zaś polska piątka mierzyć się będzie z Avenue Esports. Jest to formacja złożona z pięciu czeskich graczy, którzy zdążyli już odnieść kilka sukcesów na lokalnej scenie, sięgając m.in. po wicemistrzostwo Samsung Valorant Cup oraz LG UltraGear Cup. W Absolute Masters nasi południowi sąsiedzi również radzili sobie nie najgorzej, tocząc wyrównane boje z mocarnym Prodigy, a także ogrywając gospodarzy rozgrywek z Absolute Legends.

Mecz pomiędzy Fordon Boars a Avenue Esports w VALORANTA rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie można go obejrzeć na oficjalnym kanale Absolute Legends na Twitchu. Po więcej informacji na temat Absolute Masters zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Illuminar kontra morelz i kolejne mecze w ligach ESEA, czyli czwartek z polskim CS-em

Czwartek to kolejny dzień, podczas którego rodzimi gracze CS:GO toczyć będą zmagania w ramach Nine to Five. Ale nie tylko – przed nami również następn...