STS
fot. ESL/Jak Howard

Nadchodzi turniej CS:GO 1vs1, zagrają m.in. STOMP, Loord i TUDSON

Jeżeli nudzą was już kolejne, bliźniaczo podobne do siebie online’owe turnieje, to Good Game League ma dla was interesującą propozycję. Jest nią impreza pt. tytułem 1 versus 1 by GG League, która, jak sama nazwa wskazuje, opierać się będzie na pojedynkach jeden na jednego.

Te toczone będą na trzech mapach – aim_map, awp_orange oraz aim_pistol_map. To właśnie na nich od 13 lipca rozgrywane będą kolejne pojedynki, w których udział wezmą tak znani przedstawiciele polskiego Counter-Strike’a, jak Mariusz „Loord” Cybulski, Daniel „STOMP” Płomiński czy też Paweł „reatz” Jańczak. Nie zabraknie również przedstawicielek płci pięknej w osobie Angeliki „Angieee” Kumorkiewicz z Arcane Wave oraz Aleksandry „Olczix” Pawlak z Izako Boars Ladies.

Po udanie przeprowadzonej transmisji z rozgrywek Home Sweet Home Cup, postanowiliśmy pójść w nieco inną stronę i odświeżyć wszystkim pozostałe możliwości, jakie oferuje nam Counter-Strike. Nie było łatwo skompletować pary, ale jestem pewny, że każdy z tych pojedynków zaoferuje nam sporo emocji i zabawy. Uważamy to za dobrą alternatywę, skoro sezon GG League został wstrzymany – przyznał Damian Dąbrowski, Social Media Manager w Good Game League.

Pary turnieju prezentują się następująco:

Kacper „darko” Ściera vs Damian „Furlan” Kisłowski
Piotr „morelz” Taterka vs Dominik „GruBy” Świderski
Maciej „F1KU” Miklas vs Kacper „Kylar” Walukiewicz
Miłosz „mhL” Knasiak vs Daniel „STOMP” Płomiński
Piotr „nawrot” Nawrocki vs Dawid „lunAtic” Cieślak
Paweł „reatz” Jańczak vs Maciej „Luz” Bugaj
Kuba „Markoś” Markowski vs Filip „TUDSON” Tudev
Krzysztof „Goofy” Górski vs Grzegorz „jedqr” Jędras
Angelika „Angieee” Kumorkiewicz vs Aleksandra „Olczix” Pawlak
Mariusz „Loord” Cybulski vs Jędrzej „bogdan” Rokita

Co ciekawe, podczas transmisji słyszeć będziemy nie tylko komentatorów, ale również i samych uczestników, którzy również obecni będą na komunikatorze głosowym. Same pary zostały natomiast dobrane w taki sposób, by każda potyczka niosła za sobą pewną historię, co automatycznie zwiększy jej ciężar gatunkowy.

Na ten moment terminy rozegrana poszczególnych spotkań pozostają nieznane – poznamy je dopiero za jakiś czas za pośrednictwem prowadzony przez GG League kanałów społecznościowych. Wiadomo natomiast, że zwycięzcy każdej z par wzbogacą się o 500 zł.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Invicta spróbuje przerwać czarną serię, Izako Boars w pogoni za liderem

Minął tydzień, a to oznacza, że przed nami kolejne mecze w ramach Polish Masters 2020 w Rainbow Six: Siege. W akcji jeszcze raz zobaczymy najlepsze ze...