STS
fot. Ubisoft Polska

Invicta spróbuje przerwać czarną serię, Izako Boars w pogoni za liderem

Minął tydzień, a to oznacza, że przed nami kolejne mecze w ramach Polish Masters 2020 w Rainbow Six: Siege. W akcji jeszcze raz zobaczymy najlepsze zespoły nad Wisłą, które rywalizować będą o krajowy czempionat oraz awans do Challenger League. Spore oczekiwania z pewnością pojawią się w stosunku do XPG Invicty, która jeszcze do niedawna zajmowała […]

Minął tydzień, a to oznacza, że przed nami kolejne mecze w ramach Polish Masters 2020 w Rainbow Six: Siege. W akcji jeszcze raz zobaczymy najlepsze zespoły nad Wisłą, które rywalizować będą o krajowy czempionat oraz awans do Challenger League.

Spore oczekiwania z pewnością pojawią się w stosunku do XPG Invicty, która jeszcze do niedawna zajmowała fotel lidera. Zespół ma jednak za sobą trzy kolejne porażki, przez co wypadł aż za podium – szansą, by powrócić do czołowej trójki będzie dla Norberta „Deepa” Świątka mecz z Hummingbirds, które wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo. Warto będzie też śledzić poczynania Izako Boars, które nie ustaje w pogoni za przewodzącym stawce TEETRES SLAVGENT. Tym razem popularnym Dzikom przyjdzie mierzyć się z PRIDE i nie będą podczas tej potyczki bez szans. Z kolei wspomniane SLAVGENT rywalizować będzie z okupującym trzecią lokatę AVEZ Esport. W międzyczasie odbędzie się też bezpośrednie starcie Actiny PACT i devils.one, którego zwycięzca może przebić się do top 4.

Czwartkowy harmonogram Polish Masters 2020 w Rainbow Six: Siege prezentuje się następująco:

9 lipca
19:00 AVEZ Esport vs TEETRES SLAVGENT BO1
20:00 Hummingbirds vs XPG Invicta BO1
21:00 Actina PACT vs devils.one BO1
22:00 Izako Boars vs PRIDE BO1

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Rainbow Six na Twitchu oraz na antenie Polsat Games. Polish Masters 2020 potrwa do 27 sierpnia i zaoferuje swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 60 tysięcy złotych.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Na`Vi znowu w górę. Saves i spółka tuż za podium European League

Za nami kolejne dwie rundy European League Season 1 w Rainbow Six: Siege, które pozmieniały nieco układ tabeli. Z takiego obrotu spraw na pewno zadowo...