fot. materiały prasowe

Walcz o punkty i prawdziwe pieniądze. Nadchodzi Polish F1 Series

Jesteś zapalonym graczem serii F1 od Codemasters i brakuje Ci rywalizacji z innymi o coś więcej niż satysfakcję z miejsca w końcowej klasyfikacji? Naprzeciw Twoim oczekiwaniom wychodzą organizatorzy Polish F1 Series, czyli nowej ligi z pulą nagród w wysokości 2 tysięcy złotych.

Misją Polish F1 Series jest promocja simracingu utrzymywana w duchu uczciwej, sportowej rywalizacji oraz stworzenie platformy rywalizacji o stawkę dla zawodników na rynku lokalnym – czytamy w załączonej informacji prasowej. Za prowadzenie rozgrywek odpowiedzialna jest agencja eventowa ProMasters League, którą w zarządzie Polish F1 Series reprezentują Filip Muller oraz Mikołaj Palimąka. W projekt zaangażowani są również współzałożyciele Esportowej Ligi F1, Kamil „Dziukens” Dziuk oraz Marcin „marceliszpak” Kamiński. Kalendarz ligi przewiduje piętnaście wyścigów odbywających się w czwartki o godzinie 20 – sezon planowo zostanie zainaugurowany 30 lipca na torze Bahrain International Circuit, a zakończony 5 listopada rundą na brazylijskim Interlagos.

Najlepszy kierowca wzbogaci się o dokładnie połowę oferowanej puli nagród, czyli równo 1000 złotych, wicemistrz zgarnie 700 złotych, a gracz z najniższego stopnia podium otrzyma 300 zł. Liga będzie prowadzona wyłącznie na platformie PC, a zapisy do niej prowadzone są pod tym adresem. Więcej aktualnych informacji związanych z Polish F1 Series znajdziecie na profilach społecznościowych turnieju – Twitterze, Facebooku, Instagramie oraz Twitchu, gdzie co czwartek Marceli Gohr i Julian „Julio” Więcławek zadbają o relacjonowanie wydarzeń z toru.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ah shit, here we go again... Jamppi wyznacza kolejny deadline dla Valve!

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie – zastanawiają się obserwatorzy kariery Eliasa "Jamppiego" Olkkonena, który jest na wojen...