fot. ESL/Adam Łakomy

Illuminar i HONORIS w pogoni za play-offami Eden Arena: Malta Vibes

Możemy mieć pewność, że w fazie pucharowej drugiego tygodnia Eden Arena: Malta Vibes wystąpi co najmniej jedna polska drużyna – AVEZ Esport. Ale równie dobrze mogą to być trzy drużyny, bo dziś o powtórzenie sukcesu Ośmiornic powalczą Illuminar Gaming oraz HONORIS.

Jako pierwsi do gry przystąpią podopieczni Adriana „imd” Piepera, którzy rywalizować będą w obrębie grupy C. Ich pierwszych rywalem będzie LDLC OL, które nieco ponad miesiąc temu dokonało dwóch roszad personalnych, angażując m.in. znanego z G2 Esports Alexandre „bodyy’ego” Pianaro. Co ciekawe, nie będzie to jedyny raz, gdy zobaczymy w sobotę iHG w akcji – przed polską piątką jeszcze co najmniej jeden, a może nawet dwa mecze, zależnie od osiąganych przez nich wyników. Warto też wspomnieć, że kolejnymi potencjalnymi przeszkodami na jej drodze będą Budapest Five lub też Syman Gaming.


>> PEŁNY HARMONOGRAM MECZÓW POLAKÓW <<


A gdy zmagania w grupie C dobiegną końca ruszy grupa D, w której znalazło się HONORIS. Ekipa Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego w pierwszych tygodniach swojego istnienia nie wzbudziła raczej zachwytu i nadal czeka na znaczący sukces. Ale nim będzie mogła osiągnąć go w Eden Arena: Malta Vibes, będzie musiała poradzić sobie z Endpoint. Potem rodzimy skład czekają kolejne etapy walki o miejsce w fazie pucharowej, podczas których przyjdzie mu rywalizować z ALTERNATE aTTaX lub Teamem Singularity. Przypomnijmy, że finalnie awans do play-offów uzyskają tylko dwie najlepsze formacje.

Lista najciekawszych sobotnich spotkań prezentuje się następująco:

11 lipca
10:00 Illuminar Gaming vs LDLC OL BO1 transmisja
11:00 mecz wygranych/mecz przegranych grupy C BO3
14:00 decydujący mecz grupy C BO3
17:00 HONORIS vs Endpoint BO1 transmisja
18:00 mecz wygranych/mecz przegranych grupy D BO3  
21:00 decydujący mecz grupy D BO3  
(Kliknij „vs” wybranego meczu, aby przejść na jego podstronę)
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Esportowa drużyna AGH z Krakowa poznała rywali w University Esports Masters

Już dziś wystartuje kolejna edycja University Esports Masters, które organizuje rywalizację europejskich szkół wyższych w League of Legends. Kolejny r...