fot. ESL/Jak Howard

Ekipa paTiTka czeka na rywala. Dziś drugi dzień Vitality European Open

G2 Esports Patryka „paTiTka” Fabrowskiego oraz FABRIKEN wczoraj zapewniły sobie miejsce w fazie pucharowej Vitality European Open. Dziś do tej dwójki dołączą kolejne dwie formacje, które wyłonione zostaną na drodze zmagań w ramach grupy B.

Jednym z faworytów do promocji będą bez wątpienia PartyParrots. Wszak wschodnioeuropejskim składem dowodzi legendarny Kirill „ANGE1” Karasiow – Ukrainiec przez wiele lat stanowił o sile dywizji CS:GO w HellRaisers, a w przyszłości związany był również m.in. z Virtus.pro. Poza nim w zespole znalazł się również Vyacheslav „Art1st” Lyadnov, który swego czasu testowany był przez pro100 oraz akademię Natus Vincere. Co ciekawe, ekipa ma już na swoim koncie pewne sukcesy, takie jak chociażby triumf w Epulze Valorant Prodigies.

CZYTAJ TEŻ:
Gładka przeprawa G2 – paTiTek i spółka wygrywają grupę A Vitality European Open

W finale wspomnianych rozgrywek PP pokonało Prodigy, które spróbuje wziąć rewanż za tamtą porażkę. Bardzo dobre pamiętają ją Emir „rhyme” Muminovic oraz Niels „luckeRRR” Jasiek, którzy co prawda na co dzień są zawodnikami Ninjas in Pyjamas, ale na potrzeby trwającej imprezy przywdziali barwy agencji menadżerskiej, która ich reprezentuje. Według najświeższych plotek do NiP-u niedługo ma dołączyć również Damien „HyP” Souville, niemniej nim do tego dojdzie były reprezentant Francji w Overwatchu wspomoże Bośniaka i Niemca przy okazji turnieju od Teamu Vitality.

Sobotni harmonogram prezentuje się następująco:

11 lipca
15:00 breadHUNTERS vs PartyParrots BO3
15:00 Prodigy vs bonk BO3
18:00 breadHUNTERS vs bonk BO3
18:00 PartyParrots vs Prodigy BO3
21:00 breadHUNTERS vs Prodigy BO3
21:00 bonk vs PartyParrots BO3

Wybrane mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Teamu Vitality na Twitchu. Po więcej informacji na temat Vitality European Open zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Illuminar i HONORIS w pogoni za play-offami Eden Arena: Malta Vibes

Możemy mieć pewność, że w fazie pucharowej drugiego tygodnia Eden Arena: Malta Vibes wystąpi co najmniej jedna polska drużyna – AVEZ Esport. Ale równi...