STS
byali Virtus.pro EPICENTER
fot. EPICENTER

Ostało się jeno AVEZ. Polacy rozpoczynają zmagania w play-offach Eden Arena: Malta Vibes

Sobota okazała się pechowa zarówno dla Illuminar Gaming, jak i HONORIS. Oba te zespoły pożegnały się bowiem z drugim tygodniem Eden Arena: Malta Vibes, co oznacza, że szansę na końcowy triumf zachował już tylko jeden rodzimy skład – AVEZ Esport.

AVEZ Esport vs Endpoint
19:00 (BO3)

Popularne Ośmiornice nie miały większych problemów z przebrnięciem przez swoją grupę. Ba, podczas potyczek z FATE Esport oraz CR4ZY polska piątka nie tylko nie straciła mapy, ale ani razu nie oddała też więcej niż siedmiu rund. To na pewno wzmogło oczekiwania, tym bardziej że nikt więcej nas już w online’owych zawodach nie reprezentuje. Z drugiej strony te dobre wyniki nie mają już znaczenia, bo w fazie pucharowej Eden Arena zobaczymy drabinkę pojedynczej eliminacji, a tym samym wystarczy jeden słabszy mecz, by wszystko, co udało się wypracować wcześniej, przepadło.

To na pewno powinno odpowiednio zmotywować Pawła „byaliego” Bielińskiego i jego kolegów. Kolejnym aspektem motywującym jest fakt, że ćwierćfinałowym rywalem AVEZ będzie Endpoint. To właśnie ta formacja w sobotę pozbawiła HONORIS marzeń o grze w play-offach, więc Polacy będą mieli okazję, by pomścić swoich rodaków. Zresztą Ośmiornice także mają swoje do pogadania z niedzielnymi przeciwnikami, którzy dwa miesiące temu wyrzucili je za burtę podczas ćwierćfinału BLAST Premier. Będzie to więc idealna okazja, by odegrać się na podopiecznych brytyjskiej organizacji za wsze czasy.

Mecz pomiędzy AVEZ Esport a Endpoint rozpocznie się o godzinie 19:00 i rozegrany zostanie w systemie BO3. Polskojęzyczną transmisję z tego pojedynku obejrzeć będzie można na oficjalnym  kanale AVEZ na Twitchu.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
av3k

Av3k od miesiąca czeka na wygraną w Quake Pro League. Czy dziś zakończy złą passę?

14 czerwca – właśnie wtedy Maciej "Av3k" Krzykowski po raz ostatni mógł cieszyć się ze zwycięstwa w Quake Pro League. Od tego czasu polski zawodnik ro...