fot. ESL/Adam Łakomy

Pierwszy etap European League na finiszu. Polak wciąż walczy o miejsce na Majorze Rainbow Six

Pierwszy etap European League w Rainbow Six: Siege coraz bliżej zakończenia. Przed nami już tylko trzy kolejki, z czego dwie rozegrane zostaną jeszcze w tym tygodniu. I mają one niebagatelne znaczenie, bo pomogą określić, kto finalnie awansuje na Six August 2020 Major.

Szansę na promocję na zawody o łącznej puli w wysokości 125 tysięcy dolarów wciąż ma Natus Vincere. Ekipa Szymona „Savesa” Kamieniaka, musi jednak mieć się na baczności, bo jej przewaga nad grupą pościgową, którą tworzy m.in. Virtus.pro, nie jest wcale duża. Dlatego też ogromne znaczenie będą miały najbliższe poczynania podopiecznych ukraińskiej organizacji, w tym także poniedziałkowa potyczka z Teamem Vitality. A wcale nie musi być łatwo, bo Fabian „Fabian” Hällsten i jego koledzy także liczą na to, że uda im się finiszować w czołowej czwórce, chociaż na ten moment mają na swoim koncie o dwa punkty mniej niż Na`Vi. Co ciekawe, nie wiadomo z kim Saves i spółka zmierzą się w środę, gdyż harmonogram ósmej kolejki nie został jeszcze ujawniony.

Harmonogram spotkań, które zostaną rozegrane w tym tygodniu, prezentuje się następująco:

13 lipca
18:00 Rogue vs Virtus.pro BO1
19:00 Team Empire vs Team Secret BO1
20:00 Chaos Esports Club vs G2 Esports BO1
21:00 Natus Vincere vs Team Vitality BO1
22:00 Tempra Esports vs BDS Esport BO1
15 lipca
18:00 TBA vs TBA BO1
19:00 TBA vs TBA BO1
20:00 TBA vs TBA BO1
21:00 TBA vs TBA BO1
22:00 TBA vs TBA BO1

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Rainbow Six na Twitchu. Pierwszy etap European League Season 1 potrwa do sierpnia 2020 roku, zaś cztery najlepsze zespoły zapewnią sobie awans do europejskiej dywizji Six August 2020 Major.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zwyroo rozpoczyna walkę w play-offach PG Nationals

Play-offy PG Nationals rozpoczną się już dzisiaj o 18:00 starciem Teamu Mkers z Outplayed w systemie BO5. Środkowym pierwszej z drużyn jest Artur "Zwy...