fot. ESL/Damian Gątkiewicz

Envy prezentuje skład VALORANTA, a w nim m.in. FNS

I tak już długa lista znanych organizacji posiadających dywizję VALORANTA powiększyła się o kolejną pozycję. Dziś swój skład, który będzie rywalizować w grze Riot Games, zaprezentował bowiem Team Envy, stawiając na graczy związanych wcześniej z Counter-Strikiem.

Najbardziej rozpoznawalną postacią ekipy jest bez wątpienia Pujan „FNS” Mehta. 28-letni Kanadyjczyk w swoim CV ma występy m.in. dla Counter Logic Gaming, Teamu SoloMid, compLexity Gaming oraz Cloud9, a ponadto także udział w trzech imprezach o randze Majora. Co po niektórzy mogą kojarzyć również Jake’a „kaboose’a” McDonalda, który przed przejściem do VALORANTA zaliczył krótki epizod w nieistniejącym już Swole Patrol. Z kolei Adam „aKis” Kisseberth jeszcze w 2017 roku rywalizował wraz z Rush w ESL Pro League, chociaż bez większych sukcesów.

CZYTAJ TEŻ:
ScreaM łączony z Teamem Liquid. Ale z dywizją VALORANTA

Pewne sukcesy udało się natomiast osiągnąć przejętej przez Envy drużynie, która przez ostatnie tygodnie grała jako together we are terrific. Pod tą dość nietypową nazwą zawodnicy z Ameryki Północnej mogli świętować wicemistrzostwo Pittsburgh Knights Tournament Series, a zaledwie wczoraj znaleźli się tuż za podium Pulse Invitational, uznając wyższość Sentinels w meczu o 3. miejsce. Kolejna okazja, by zobaczyć FNS-a i spółkę, ale już w nowych barwach, nadarzy się prawdopodobnie w przyszłym tygodniu przy okazji PAX Arena Invitational.

Skład dywizji VALORANTA, którą prowadzi Team Envy, prezentuje się następująco:

  • Adam „aKis” Kisseberth
  • Abdo „c4Lypso” Agha
  • Pujan „FNS” Mehta
  • Anthony „mummAy” DiPaolo
  • Jake „kaboose” McDonald
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Jactroll wróci do LEC? Polski wspierający przymierzany do Origen

Minęło już trochę czasu, od kiedy mogliśmy oglądać Jakuba "Jactrolla" Skurzyńskiego w League of Legends European Championship. Polski wspierający swój...