fot. Actina PACT

Polskie ekipy vs mecze online – odsłona kolejna

Nie martwcie się, we wtorek także będziecie mieli co oglądać. Przed nami bowiem kolejne online’owe wojaże polskich formacji CS:GO na arenie międzynarodowej – i to wojaże o tyle istotne, że ewentualne porażki wyrzucą Polaków za burtę.

AVEZ Esport vs Hard Legion Esports
09:00 (BO3)

transmisja

Jako pierwsze na serwerze zamelduje się AVEZ Esport, które wczoraj pokonało Wisłę All in! Games Kraków, awansując tym samym do ćwierćfinału Nine to Five. Kolejną przeszkodą na drodze popularnych Ośmiornic będzie Hard Legion Esports – wschodnioeuropejska ekipa, która przegrała trzy ostatnie notowane przez HLTV spotkania. Z drugiej strony wcześniej gracze z regionu CIS poradzili sobie m.in. ze Sprout oraz forZe, co pokazuje, że będą groźnym rywalem. I to groźnym na tyle, że końcowy triumf AVEZ, którego stawką jest awans do półfinału rozgrywek, nie jest wcale przesądzony.

Actina PACT vs Team Singularity
15:00 (BO1)

transmisja

Coś dla siebie znajdą dziś również fani Actiny PACT. Podopieczni Vincenta „VinSa” Jozefiaka jako pierwsi spośród czterech polskich drużyn rozpoczną swoją przygodę z 3. tygodniem Eden Arena: Malta Vibes. Przed Polakami dwa, a w ostateczności nawet trzy mecze grupowe, które przesądzą o tym, czy zobaczymy ich w play-offach, czy też nie. Jako pierwszy powstrzymać graczy znad Wisły spróbuje Team Singularity, który dwa miesiące temu musiał już uznać wyższość PACTU podczas pierwszej rundy WINNERS League Season 4. Kolejni potencjalni oponenci naszych rodaków to Budapest Five oraz FATE Esport – z nimi Jacek „MINISE” Jeziak i spółka mogą zmierzyć się jeszcze o 16:00, 19:00 oraz 22:00.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Envy prezentuje skład VALORANTA, a w nim m.in. FNS

I tak już długa lista znanych organizacji posiadających dywizję VALORANTA powiększyła się o kolejną pozycję. Dziś swój skład, który będzie rywalizować...