fot. ESL/Adam Łakomy

Zespół paTiTka po kolejny triumf. Startuje WePlay! Invitational

Patryk „paTiTek” Fabrowski i jego koledzy z G2 Esports dopiero co mogli świętować triumf podczas Vitality European Open, ale nie ma czasu na odpoczynek. Dziś bowiem rusza kolejny turniej z cyklu IGNITION SERIES, WePlay! Invitational.

Tym razem ekipa Polaka rywalizować będzie z innymi przedstawicielami europejskiej czołówki, chociaż na starcie otrzyma teoretycznie jednego z łatwiejszych rywali. Tym będzie litewska ekipa nolpenki, która podczas wczorajszych eliminacji wyeliminowała m.in. Polaków z THOSE GUYS. Nie ulega jednak wątpliwości, że każdy inny wynik niż wysokie zwycięstwo G2 będzie dziś ogromnym zaskoczeniem.

A kto zagra ponadto? Warto wspomnieć np. o Ninjas in Pyjamas. Szwedzka organizacja we wtorek ficjalnie zaprezentowała nam swój nowy skład, któego pierwszym sprawdzianem będzie starcie z forZe. W akcji zobaczymy również Adila „ScreaMa” Benrlitoma oraz graczy fish123, którzy wbrew niedawnym plotkom nie związali się jeszcze z Teamem Liquid i do środowej potyczki z Prodigy przystąpią pod starą banderą. Nie zabraknie też PartyParrots Kirilla „ANGE1A” Karasiowa i Węgrów z need more DM.

Harmonogram pierwszej fazy zawodów prezentuje się następująco:

15 lipca
11:00 Ninjas in Pyjamas vs forZe BO3
14:00 PartyParrots vs need more DM BO3
17:00 G2 Esports vs nolpenki BO3
20:00 fish123 vs Prodigy BO3
16 lipca
11:00 TBD vs TBD BO3
14:00 TBD vs TBD BO3
17:00 TBD vs TBD BO3
20:00 TBD vs TBD BO3
17 lipca
14:00 TBD vs TBD BO3
17:00 TBD vs TBD BO3
20:00 TBD vs TBD BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale We Play! na Twitchu. WePlay! Invitational potrwa do 19 lipca i zapewni swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 50 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
ARCY

HONORIS i Eden Arena: Malta Vibes – próba numer dwa

Czołowe ekipy świata w najlepsze korzystają z długo wyczekiwanej przerwy wakacyjnej, a Polacy w tym czasie walczą o punkty do światowego rankingu CS:G...