STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Nie ma już miejsca na błędy – Arcane Wave spróbuje uniknąć eliminacji z DreamHacka

Pierwszego dnia DreamHack Showdown Summer 2020 zawodniczki Arcane Wave nie poradziły sobie z Teamem DeftFox. Tym samym wyczerpały one już limit błędów – dziś o porażce nie ma już mowy, bo jej następstwem będzie pożegnanie Polek z zawodami. Tym razem na drodze podopiecznych Illuminar Gaming staną trzy Hiszpanki i dwie Portugalki z Vodafone Giants, które […]

Pierwszego dnia DreamHack Showdown Summer 2020 zawodniczki Arcane Wave nie poradziły sobie z Teamem DeftFox. Tym samym wyczerpały one już limit błędów – dziś o porażce nie ma już mowy, bo jej następstwem będzie pożegnanie Polek z zawodami.

Tym razem na drodze podopiecznych Illuminar Gaming staną trzy Hiszpanki i dwie Portugalki z Vodafone Giants, które w piątek stoczyły trzymapowy pojedynek z Bułgarkami ze SKADIES. Na swoje nieszczęście pojedynek przegrany. A skoro już o SKADIES mowa, to trzy godziny później skład ten podejmie wspomniane DeftFox. To właśnie ze zwycięzcą tego meczu reprezentantki Arcane Wave spotkają się w 2. rundzie dolnej drabinki – oczywiście pod warunkiem, że wcześniej poradzą sobie z Giants, gdyż w przeciwnym wypadku ich przygoda z turniejem definitywnie dobiegnie końca.

W międzyczasie poznamy też pierwszego finalistę imprezy. O ten tytuł powalczą Team Originem oraz Galaxy Racer Esports i tutaj zaskoczenia nie ma. Drużyny te od samego początku uważane są za głównych faworytów – wszak nie bez powodu były wysoko rozstawione. Wczoraj teoretycznie lepszą formę zaprezentowały Klaudia „klaudia” Beczkiewicz i jej koleżanki, które bez skrupułów rozgromiły Vodafone Giants, podczas gdy ich najbliższe rywalki niemiłosiernie męczyły się z DeftFox. Pytanie tylko, czy dziś będzie to mieć znaczenie.

Sobotni harmonogram prezentuje się następująco:

18 lipca

1. runda drabinki przegranych

11:00 Arcane Wave vs Vodafone Giants BO3
14:00 SKADIES vs Team DeftFox BO3

Finał drabinki wygranych

17:00 Team Originem vs Galaxy Racer Esports BO3

2. runda drabinki przegranych

20:00 Arcane Wave/Giants vs SKADIES/DeftFox BO3

Wszystkie mecze z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale DreamHacka na Twitchu. Po więcej informacji na temat europejskiej dywizji DreamHack Showdown Summer 2020 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rogue i MAD Lions wciąż królują w LEC. Za plecami liderów ścisk

Kto najlepiej wykorzystał dwutygodniową przerwę od oficjalnych gier? Jak po zdecydowanie dłuższej nieaktywności na najwyższym poziomie rozgrywkowym za...