Rogue zakończy kolejny tydzień League of Legends European Championship 2020 Summer Split z bilansem dwóch zwycięstw. Wczoraj drużyna Oskara "Vadera" Bogadana i Kacpra "Inspireda" Słomy ograła FC Schalke 04, a dziś dołożyła zwycięstwo z Excel Esports.

Excel Esports 0:1 Rogue
Kryze
Camille
Finn
Malphite
Caedrel
Trundle
Inspired
Sett
Special
Twisted Fate
Larssen
Corki
Patrik
Senna
Hans sama
Aphelios
Tore
Tahm Kench
Vander
Thresh

O dziwo Łotrzyki swoje sobotnie spotkanie rozpoczęły bardzo spokojnie i postanowiły nawet nie ryzykować wejściem do lasu przeciwnika. Inaczej sprawa miała się z rzeką – to właśnie Rogue zgarnęło Herolda, który został szybko wykorzystany w ataku na środkowej alejce. Odwet Excel był jednak skuteczniejszy, bowiem zespół ten zabił Stevena "Hansa samę" Liva. Krótki okres odpoczynku od walk drużynowych zakończył się wreszcie starciem przy Smoku, który ostatecznie trafił na konto strony niebieskiej, ale to rywal zabił przy tym trzech bohaterów i mocno przepchnął środkową linię.

Od tego momentu kibice oglądali tradycyjne, czyli kontrolujące wydarzenia na mapie, Rogue. Choć trzeba przyznać, że postawa Jorana "Speciala" Scheffera i spółki mogła się podobać, to reprezentanci brytyjskiej organizacji nie byli w stanie zatrzymać narastającej i ogromnej siły Łotrzyków, które w trzydziestej czwartej minucie zniszczyły niebieski Nexus.

Wszystkie spotkania LEC 2020 Summer możecie obejrzeć na kanałach Polsat Games w telewizji oraz internecie na Twitchu i YouTube. Po więcej informacji dotyczących letniego splitu LEC zapraszamy do naszej relacji tekstowej: