W trzecim tygodniu Eden Arena: Malta Vibes do gry przystąpiły cztery rodzime formacje. Niemniej w tygodniu piątym będzie ich jeszcze więcej – na linii startu czwartej odsłony online'owych rozgrywek zobaczymy bowiem aż pięć składów rodem z Polski!

Najwięcej rzeczy interesujących kibiców znad Wisły dziać się będzie w grupach B i C, bo to właśnie tam trafiły po dwie drużyny z Polakami w składach. W zbiorze B o miejsce w play-offach rywalizować między sobą będą Actina PACT oraz Illuminar Gaming, a oprócz nich o awans powalczą Lyngby Vikings i odświeżony niedawno GamerLegion. Z kolei zbiór C to AVEZ Esport i wciąż czekające na przełom HONORIS, a wraz z nimi CR4ZY i Team Singularity. Osamotnione będzie jedynie Izako Boars – przed popularnymi Dzikami boje z Level Up esports, Syman Gaming oraz akademią Natus Vincere.

Podział grup czwartego tygodnia Eden Arena: Malta Vibes prezentuje się następująco:

Grupa A

Grupa B

Budapest Five FATE Esports Actina PACT GamerLegion
Gambit Youngsters LDLC OL Illuminar Gaming Lyngby Vikings

Grupa C

Grupa D

AVEZ Esport CR4ZY Izako Boars Level Up esports
HONORIS Team Singularity NAVI Junior Syman Gaming

Spotkania czwartego tygodnia Eden Arena: Malta Vibes będzie można oglądać wraz z angielskim komentarzem pod tym oraz pod tym adresem. Zmagania odbędą się między 21 a 26 lipca, zaś ich zwycięzca zgarnie główną nagrodę w postaci 25 tysięcy dolarów.