Od czasu, gdy Karol "rallen" Rodowicz zasilił szeregi Illuminar Gaming jako zmiennik, rodzima formacja prezentuje się nadspodziewanie dobrze. Czy jednak dobrą passę uda się przedłużyć? Jeżeli tak, to Polacy wystąpią w finale trzeciego tygodnia Eden Arena: Malta Vibes.

Illuminar Gaming vs Hard Legion Esports
12:00 (BO3)

Co ciekawe, jak dotychczas Illuminar nie znalazło nawet swojego pogromcy. O sile zawodników Adriana "imd" Piepera w minionych dniach przekonały się już AVEZ Esport, Gambit Youngsters oraz Team Singularity, które nie potrafiły urwać iHG choćby mapy. Spora w tym zasługa wspomnianego we wstępie rallena, który z marszu wszedł w buty Pawła "reatza" Jańczaka i podczas wszystkich potyczek w Eden Arena: Malta Vibes wypracował łączny rating na poziomie 1,19.

CZYTAJ TEŻ:
Pięć polskich ekip w czwartym tygodniu Eden Arena: Malta Vibes

Kolejną, przedostatnią już przeszkodą na drodze Polaków będzie Hard Legion Esports. Zespół z Europy Wschodniej podczas trzeciego tygodnia online'owych zmagań zdążył już poznać smak porażki, uznając w fazie grupowej wyższość ALTERNATE aTTaX. Co ciekawe, Illuminar i Hard Legion niespełna miesiąc temu mierzyły się już ze sobą przy okazji pierwszej odsłony Eden Arena i wówczas górą była polska formacja, która wygrała 2:1. Powtórka mile widziana.


Mecz pomiędzy Illuminar Gaming a Hard Legion Esports rozpocznie się o godzinie 12:00 i pod tym adresem będzie można go obejrzeć wraz z polskim komentarzem. Zwycięzca awansuje do zaplanowanego na godzinę 18:00 finału trzeciego tygodnia Eden Arena: Malta Vibes, w którym powalczy z ALTERNATE aTTaX lub FATE Esports o główną nagrodę w wysokości 25 tysięcy dolarów.