STS
fot. DreamHack/Fredrik Nilsson

Oszukać przeznaczenie – czy ktoś powstrzyma Originem przed wygraniem DreamHacka?

Przed nami trzeci i jednocześnie ostatni dzień DreamHack Showdown Summer 2020 na Starym Kontynencie. Co prawda Arcane Wave odpadło już wczoraj, ale nie oznacza to, że zabraknie polskich akcentów – szansę na końcowy triumf zachowała bowiem Klaudia „klaudia” Beczkiewicz. Związana zarówno z Kanadą, jak i Polską zawodniczka oraz jej koleżanki z Galaxy Racer Esports zaczną […]

Przed nami trzeci i jednocześnie ostatni dzień DreamHack Showdown Summer 2020 na Starym Kontynencie. Co prawda Arcane Wave odpadło już wczoraj, ale nie oznacza to, że zabraknie polskich akcentów – szansę na końcowy triumf zachowała bowiem Klaudia „klaudia” Beczkiewicz.

Związana zarówno z Kanadą, jak i Polską zawodniczka oraz jej koleżanki z Galaxy Racer Esports zaczną niedzielne zmagania od finału dolnej drabinki. W nim przyjdzie im zmierzyć się z Rosjankami z Teamu DeftFox, które w sobotę wyrzuciły wspomniane wcześniej Arcane Wave za burtę zawodów. Zespół znanych z ESL Sprite Mistrzostw Kobiet Victorii „Victorii” Ukasovej oraz Kseni „Ksu” Volkovej ma zapewne chrapkę na kolejny triumf, pytanie tylko, czy to wystarczy w obliczu tak świetnej dyspozycji klaudii? 24-latka wypracowała dotychczas rating na poziomie 1,34, co jest zdecydowanie najwyższym wynikiem na turnieju i jej forma będzie kluczowym czynnikiem w kontekście ewentualnego zwycięstwa Galaxy Racer.

Wydarzeniom z tego meczu spokojnie przyglądać się będą reprezentantki Teamu Originem. Międzynarodowy skład od samego początku uważany był za głównego faworyta do mistrzowskiego tytułu i jak na razie jest na najlepszej drodze, by spełnić te oczekiwania. I niezależnie od tego, z kim przyjdzie im się mierzyć, Zainab „zAAz” Turkie i spółka będą mieć ogromne szanse na zwycięstwo. Wszak w poprzednich fazach rywalizowały one już zarówno z Teamem DeftFox, jak i Galaxy Racer Esports, i za każdym razem opuszczały serwer triumfując wynikiem 2:0. Nie będzie więc przesadą stwierdzenie, że Originem jest skazane na sukces, ale może ktoś jednak powstrzyma przeznaczenie?

Niedzielny harmonogram prezentuje się następująco:

19 lipca

Finał drabinki przegranych

14:00 Galaxy Racer Esports vs Team DeftFox BO3

Finał

17:00 Team Originem vs Galaxy Racer/DeftFox BO3

Wszystkie mecze z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale DreamHacka na Twitchu. Po więcej informacji na temat europejskiej dywizji DreamHack Showdown Summer 2020 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Koniec 4. etapu Quake Pro League coraz bliżej. Tym razem Av3k podejmie Coollera

Od zakończenia fazy zasadniczej czwartego etapu Quake Pro League dzielą nas już tylko dwa tygodnie. Oznacza to, że gracze zagrożeni spadkiem mają już...