fot. twitter.com/czajekklol

Pompa na EU Masters, PRIDE w play-offach? Sprawdź ofertę STS-u na ostatnią kolejkę Ultraligi

Przed nami ostatnia, siódma kolejka Alior Bank Ultraligi Mistrzostw Polski w League of Legends. Najlepsze polskie drużyny wciąż toczą walkę o awans na European Masters z drugiej lokaty sezonu zasadniczego, a także o lepsze rozstawienie w play-offach. Sprawdźmy, co na tę okazję przygotował STS.

Dla wszystkich czołowych drużyn z polskiej ligi najważniejszym celem jest awans na European Masters. To przecież właśnie na europejskiej arenie gracze mogą się pokazać i trafić do drużyn z czołówki Starego Kontynentu. Aby jednak na tym turnieju się pojawić, należy zająć miejsce w czołowej trójce Ultraligi. Przez obecny system play-offów najlepsze dwie drużyny sezonu zasadniczego ten awans będą miały zapewniony, więc walka toczy się właśnie o tę lokatę. Jedna z nich jest zarezerwowana dla AGO ROGUE, a w walce o drugą pozostają 7more7 Pompa Team oraz Komputronik H34T.

Zawodnicy pierwszej formacji pozostają jednak w uprzywilejowanej sytuacji, gdyż wystarczy, że wygrają jedno spotkanie, a zapewnią sobie awans. Kurs 1,15 w pierwszym starciu przeciwko Gentleman’s Gaming wskazuje na to, że reprezentanci Pompy są ogromnymi faworytami. Jeżeli jednak w tym boju ekipa Sergiusza Górskiego polegnie, to i tak będzie miała szansę na triumf w meczu tygodnia przeciwko liderom tabeli. Jednak w tym przypadku to Paweł „Woolite” Pruski i spółka bądą faworytami, a stawka na tę drużynę wynosi 1,35 przy 3,05 na Pompę.

Przy scenariuszach przewidujących dwie porażki Jakuba „Sinmivaka” Ruckiego i spółki nadal Komputronik H34T musi się bardzo postarać, aby ostatecznie znaleźć się w czołowej dwójce krajowych rozgrywek. O ile w starciu z Illuminar Gaming HIT jest uznawane za faworyta, bowiem kurs na tę formację wynosi 1,75, tak w przypadku pojedynku z K1CK stawka to 2,22.


Pełną ofertę STS-u można sprawdzić po naciśnięciu na poniższy baner:


Walka toczy się także o ostatnie miejsce w play-offach. Gentleman’s Gaming w tym momencie znajduje się na szóstej lokacie z czterema oczkami na swoim koncie. Co prawda, piratesports nie ma już żadnych szans na czołową szóstkę, jednakże o awans do fazy pucharowej  walczy też PRIDE. Sytuacja jest jednak bardzo podobna, jak w przypadku H34T. Orły muszą triumfować w pierwszym spotkaniu z Piratami, w którym kurs na pretendentów do szóstego miejsca wynosi 1,70. Następnie reprezentantów organizacji Piotra Lipskiego czeka bezpośrednie starcie z Gentleman’s Gaming, które może rozstrzygnąć sprawę play-offów. W tym przypadku za każdą złotówką postawioną na PRIDE wyciągniemy 2,25 złotego w przypadku triumfu tej formacji.

Harmonogram ostatniej kolejki Ultraligi przedstawia się następująco:

21 lipca
17:30 7more7 Pompa Team vs Gentlemen’s Gaming BO1
18:30 piratesports vs PRIDE BO1
19:30 Illuminar Gaming vs Komputronik H34T BO1
20:30 K1ck Neosurf vs AGO ROGUE BO1
22 lipca
17:30 Komputronik H34T vs K1ck Neosurf BO1
18:30 PRIDE vs Gentlemen’s Gaming BO1
19:30 piratesports vs Illuminar Gaming BO1
20:30 AGO ROGUE vs 7more7 Pompa Team BO1

Pierwsze starcie ostatniej kolejki Alior Bank Ultraligi Mistrzostw Polski zostanie rozegrane już o 17:30. Po więcej informacji na temat rozgrywek zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

LG wprowadza pierwszy na świecie monitor 4K IPS o czasie reakcji 1ms!

Wprowadzając nowy monitor UltraGear™ (model 27GN950) firma LG Electronics na nowo definiuje określenie „fascynujące doznania podczas gier”. Nie...