AVEZ Esport i Illuminar Gaming awansowały do play-offów czwartego tygodnia Eden Arena: Malta Vibes, podczas gdy Actina PACT i HONORIS zakończyły już swoją przygodę z zawodami. A jaki los spotka Izako Boars? O tym przekonamy się w kolejnych godzinach.

Popularne Dziki zainaugurują zmagania w ramach grupy D meczem z Natus Vincere. Tak moglibyśmy napisać, ale oczywiście byłoby to spore niedopowiedzenie, bo tak naprawdę naprzeciwko podopiecznych Bartosza "Hypera" Wolnego stanie akademia Na`Vi, za której wyniki odpowiada Amiran "ami" Rekhviashvili, były szkoleniowiec HellRaisers. Owe wyniki nie są jednak szczególnie okazałe, bo nawet przy zachowaniu skali drugiej drużynie daleko do osiągnięć drużyny pierwszej. Dość powiedzieć, że w trakcie ponad roku swojego istnienia tylko dwukrotnie docierała ona do strefy medalowej jakiejkolwiek imprezy. Z drugiej strony to i tak lepiej niż Izako Boars, toteż dysproporcja w rankingu HLTV nie dziwi – Dziki zajmują dopiero 102. miejsce, podczas gdy ich rywale 67.


>> PEŁNY HARMONOGRAM MECZÓW POLAKÓW <<


Warto w tym miejscu wspomnieć, że niezależnie od wyniku powyższego spotkania Polacy pojawią się dziś na serwerze jeszcze co najmniej raz. W piątek rozegrane zostaną bowiem wszystkie mecze grupowe, co oznacza, że przed IB jeszcze co najmniej jedna, a może nawet dwie potyczki, które przesądzą o tym, czy rodzimy skład będzie grać dalej, czy też nie. Kolejni potencjalni rywale zawodników Hypera to Level Up esports z Bałkanów oraz wschodnioeuropejskie Syman Gaming, chociaż niewykluczone, że w kolejnych godzinach ponownie zmierzą się oni z Natus Vincere Junior.

Lista najciekawszych piątkowych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

24 lipca
13:00 Izako Boars vs Natus Vincere Junior BO1 transmisja
14:00 mecz wygranych grupy D BO3
17:00 mecz przegranych grupy D BO3
20:00 decydujący mecz grupy D BO3  
(Kliknij "vs" wybranego meczu, aby przejść na jego podstronę)