Sebastian "Sebekx" Smejkal na początku 2020 roku dołączył do beniaminka francuskiej ligi, Izi Dream, gdzie zastąpił gwiazdę zespołu Loica "toucouille'a" Duboisa, który przed rozpoczęciem La Ligue Française 2020 przeszedł do GamersOrigin. Sebekx zdecydowanie nie może zaliczyć wiosennego splitu do udanych, wszak jego ekipa nie wygrała żadnego z czternastu spotkań. Na szczęście po tak fatalnym splicie Polak znalazł nową drużynę i to nie byle jaką, bo w barwach Munster Rugby Gaming w NLC występują między innymi Nubar "Maxlore" Sarafian i Aleksi "H1IVA" Kaikkonen.

Co prawda od Munster wiele osób oczekiwało lepszej gry, ale już po szóstym tygodniu rozgrywek podopieczni irlandzkiej organizacji zagwarantowali sobie występ w play-offach. We wtorek Sebekx i spółka zostali zmiażdżeni przez akademię Fnatic w grze, która trwała niespełna 25 minut, a FNC.R zakończyło spotkanie z przewagą 15 tysięcy golda i wynikiem 35-6 w zabójstwach. Na szczęście ta porażka nie wpłynęła bardzo na zawodników Munster i już dzień później udało im się zanotować ważne zwycięstwo przeciwko Barrage Esports.

W następnym tygodniu Sebekx rozegra jeszcze dwa spotkania. W najbliższy wtorek o 22:00 zmierzy się z reprezentantami islandzkiego Dusty, a w czwartek o 20:00 czeka go najważniejszy mecz w fazie grupowej. Munster Rugby Gaming zagra wtedy z Tricked Esport, które aktualnie ma tyle samo zwycięstw, co drużyna z prowincji Munster. To spotkanie prawdopodobnie zadecyduje o tym, która z drużyn zakończy zmagania w grupie B na drugim miejscu i tym samym rozpocznie play-offy w górnej drabince.

Tabela grupy B NLC 2020 Summer wygląda następująco:

# Drużyna M W P % wygranych
1. Fnatic Rising 8 8 0 100%
2. Munster Rugby Gaming 8 5 3 63%
3. Tricked Esport 8 5 3 63%
4. Dusty 8 3 5 38%
5. Barrage Esports 8 2 6 25%
6. MnM Gaming 8 1 7 13%
Legenda:
Awans do play-offów
Brak awansu do play-offów
Relegacja do turnieju promocyjnego