fot. Polska Liga Esportowa

Finał Absolute Masters na wyciągnięcie ręki. Dziki z Fordonu powalczą w półfinale

Przed Fordon Boars przedostatnia już przeszkoda na drodze do mistrzowskiego tytułu Absolute Masters w VALORANTA. Zespół, którego członkami są m.in. Piotr „izak” Skowyrski i Sebastian „NEEX” Trela, rozegra dziś swój półfinałowy mecz mierząc się z Exceptis.

Fordon Boars vs Exceptis
18:00 (BO3)

Co ciekawe, pierwotnie pojedynek ten miał odbyć się przed tygodniem, ale finalnie został przełożony dopiero na ostatnią sobotę lipca. Być może miało to związek z faktem, że wcześniej Patryk „Patitek” Fabrowski i jego koledzy z G2 Esports rywalizowali w ramach WePlay! Invitational, które zresztą ostatecznie wygrali. Niemniej teraz jeden z ważniejszych członków Dzików z Fordonu jest już dostępny i będzie mógł pomóc swojej ekipie podczas walki o finał.

Tym razem na drodze polskiego składu stanie Exceptis, drużyna złożona z trzech Francuzów, Belga oraz Tunezyjczyka. Jednym z tych graczy jest zresztą Logan „LOGAN” Corti, którego fani Counter-Strike’a mogą kojarzyć z występów dla Teamu 3DMAX oraz Teamu LDLC. W minionych tygodniach o sile jego składu przekonały się m.in. nasze rodzime AMENO, a także Szwedzi z Resurrection Sickness. Niemniej w przeciwieństwie do Fordon Boars LOGAN i spółka zdążyli już poznać smak porażki.


Mecz pomiędzy Fordon Boars a Exceptis rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie można go obejrzeć na oficjalnym kanale Absolute Legends na Twitchu. Po więcej informacji na temat Absolute Masters zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Starzy znajomi w roli rywali. Co przyniesie kolejny dzień LEC?

Letni split League of Legends European Championship 2020 obfituje w niespodzianki. Jedną z nich był wczorajszy pojedynek G2 Esports z FC Schalke 04, a...