fot. Riot Games

Poznajcie Killjoy, dwunastą agentkę VALORANTA

Dzień po tym, jak internet obiegły materiały wideo prezentujące jej umiejętności, Riot Games zaprezentowało nam nową agentkę VALORANTA. Tą zgodnie ze wspominanymi informacjami okazała się pochodząca z Niemiec Killjoy.

Umiejętności, które posiada bohaterka, będą odgrywać ogromne znaczenie podczas tzw. kontroli tłumu. Więcej na temat tego, co potrafi Killjoy, przeczytać można pod tym adresem, ale w skrócie – będzie mogła ona korzystać m.in. z rozstawianej wieżyczki strażniczej czy też małego robota, które samodzielne będą atakować wrogów. Dodatkowo postać zza naszej zachodniej granicy wyposażona będzie też w zadający obszarowe obrażenia granat, natomiast jej skill specjalny na krótki czas spowolni znajdujących się w zasięgu oponentów. O ile wspomniane rzeczy znamy już od wczoraj, tak dotychczas tajemnicą pozostawał wygląd agentki. Ten poznaliśmy dzięki opublikowanemu właśnie materiałowi wideo:

Killjoy do oficjalnej puli bohaterów VALORANTA powinna trafić już w przyszłym tygodniu. Wtedy bowiem kończy się Akt I i jednocześnie rozpoczyna Akt II, wraz z którym do gry zawitają również nowa mapa czy też nowy tryb.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

QuickScope: Liquid nie rozwiązuje swoich problemów

Przerwa wakacyjna dla graczy CS:GO zawiewała nudą. Normalnie o tej porze dziennikarze esportowi w pocie czoła uruchamiali swoje źródła, aby móc potem...