STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Illuminar wycofuje się z Eden Arena: Malta Vibes i wróci do gry dopiero w połowie sierpnia

Ostatnimi czasy Illuminar Gaming zmuszone było radzić sobie w niepełnym składzie. Wszystko przez decyzję Pawła „reatza” Jańczaka, który z powodu problemów natury mentalnej postanowił na jakiś czas ustąpić ze składu.

Gracze iHG od samego początku zapewniali, że liczą na powrót 25-latka, wobec czego tylko w ramach tymczasowej współpracy korzystali z usług najpierw Karola „rallena” Rodowicza, a potem też Tomasza „phr-a” Wójcika. Z tym pierwszym ekipa wygrała nawet w trzecim tygodniu Eden Arena: Malta Vibes, ale potem niespodziewanie Rodowicz odszedł. Wówczas zaangażowano właśnie phr-a, ale ten nie uchronił podopiecznych Adriana „imd” Piepera przed blamażem podczas drugiej odsłony Nine to Five. Wobec tego sens występu Illuminar w piątej serii potyczek w Eden Arena był mocno poddawany pod wątpliwość i najwyraźniej sam skład również nie widział w tym sensu, wobec czego finalnie zrezygnował z udziału w online’owej imprezie.

Wygląda więc na to, że gdy za kilka tygodni iHG powróci do rywalizacji, to już w pełnym składzie. A przynajmniej tak pozwala domniemywać powyższy wpis Mateusza Kowalczyka.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zero asyst, maksimum emocji. Startuje pierwszy sezon Polish F1 Series

Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy. Dziś rozpoczyna się pierwszy sezon Polish F1 Series, czyli ligi, która wedle zapowiedzi miała...