Niby sekcja VALORANTA, a sami gracze CS:GO. Cloud9 prezentuje czwartego zawodnika

Cloud9 po raz drugi w tym miesiącu zaprezentowało nam nowego zawodnika, który będzie reprezentować barwy organizacji w VALORANCIE. I tak jak angaż Mitcha „mitcha” Semago nie był zaskoczeniem, tak nie jest nim również zatrudnienie Josha „shinobiego” Abastado.

26-latek bowiem od dłuższego czasu wspierał już C9 na kolejnych imprezach – po raz pierwszy coś takiego miało miejsce jeszcze w maju przy okazji Elite Esports Rivalry Bowl. Wówczas formacja Jacka Etienne’a zawody wygrała, powtarzając ten wyczyn także podczas EsportsDoug x eUnited Charity Clash, a w międzyczasie sięgnęła po wicemistrzostwo Immortals First Light i Pulse Invitational. W każdy z tych sukcesów swój wkład miał również shinobi, toteż nic dziwnego, że w końcu został on pełnoprawnym członkiem składu.

Jednocześnie Abastado zakończył swoją przygodę z Counter-Strikiem. Przygodę, która trwała sześć lat, ale nie była usłana wartymi wzmianki osiągnięciami. Wystarczy wspomnieć, że największym wyczynem Amerykanina był udział w trzech edycjach ESL Pro League – udawało mu się to kolejno w barwach compLexity Gaming, eUnited oraz Rogue. Potem przez pewien czas próbował on swoich sił również jako szkoleniowiec i odpowiadał za wyniki m.in. Teamu Dignitas, doprowadzając swoich podopiecznych do awansu na amerykańskiego Minora w Londynie.

W tej sytuacji skład dywizji VALORANTA w Cloud9 prezentuje się następująco:

  • Tyson „TenZ” Ngo
  • Skyler „Relyks” Weaver
  • Mitch „mitch” Semago
  • Josh „shinobi” Abastado
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pokaz siły G2 Esports. Vitality bez szans w starciu z obrońcami tytułu LEC

Prawdziwe G2 Esports wróciło? Marcin "Jankos" Jankowski i spółka pokazali dziś wszystkim wspaniałą Ligę Legend i triumfowali nad Teamem Vitality w Lea...