fot. ESL/Adam Łakomy

Ośmiu Polaków wciąż w grze o mistrzostwo Mandatory.gg Cup w VALORANTA

Inauguracyjny dzień turnieju VALORANTA Mandatory.gg Cup był dla naszych rodaków całkiem udany. Cztery pierwsze rundy rozgrywek przetrwało ośmiu naszych rodaków, dzięki czemu dziś kontynuować będą rywalizację o nagrody z puli 15 000 euro. Z kim przyjdzie stanąć do walki Polakom?

G2 Esports, którego reprezentantem jest Patryk „paTiTek” Fabrowski, w ćwierćfinale podejmie Dreamchasers, w składzie którego znajdziemy między innymi Joela „emilio” Mako, szwedzkiego zawodnika Counter-Strike’a, byłego reprezentanta chociażby SK Gaming i H2k-Gaming. Dobrą postawą popisali się także Michał „MOLSI” Łącki i Sebastian „NEEX” Trela, którzy pierwszego dni zmagań z kwitkiem odprawili m.in. ekipę Adila „ScreaMa” Benrlitoma, fish123. Teraz przed drużyną dwóch Polaków, która występuje pod nazwą To Be Decided, starcie z tureckim BBL Esports. W ćwierćfinale zobaczymy też jedną w pełni polską formację, czyli THOSE GUYS. Zespołowi Krzysztofa „starka” Lewandrowskiego o awans do półfinału przyjdzie się pojedynkować z zawodnikami Ninjas in Pyjamas.

Dziś w ramach Mandatory.gg Cup rozegrane zostaną ćwierćfinały i półfinały, a obie rundy rozstrzygnięte zostaną w trybie BO3. Wielki finał zmagań VALORANTA należących do cyklu IGNITION SERIES odbędzie się w systemie BO5 w niedzielę o 19:00. Transmisja dostępna będzie na oficjalnym kanale organizatora oraz na streamach wybranych graczy. Dzisiejszy harmonogram wygląda następująco:

1 sierpnia
15:00 G2 Esports vs Dreamchasers BO3
15:00 To Be Decided vs BBL Esports BO3
15:00 THOSE GUYS vs Ninjas in Pyjamas BO3
15:00 Bonk vs 9x BO3
18:00 półfinał #1 BO3
21:00 półfinał #2 BO3
Tagi: , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oficjalnie: Mistrzostwa Świata w LoL-a odbędą się w Szanghaju!

Światowa  sytuacja zdrowotna związana z pandemią COVID-19 sprawiła, że wiele imprez masowych zostało odwołanych. Esportowa społeczność od dłuższego cz...