STS
fot. OG

mantuu gotowy do gry. Snajper zagra z OG podczas DH Open Summer

Mateusz „mantuu” Wilczewski wraca do gry! Zapytany przez nasz serwis o swoją sytuację snajper OG potwierdził, że wystąpi z kolegami w pierwszym turnieju po wakacyjnej przerwie dla graczy CS:GO, czyli DreamHack Open Summer 2020.

CZYTAJ TEŻ:
mantuu z problemami zdrowotnymi. „Podczas gry tracę czucie w dłoniach oraz palcach”

Przypomnijmy, że na początku lipca mantuu poinformował o swoich dolegliwościach zdrowotnych powodujących dyskomfort w obrębie dłoni i palców. Fizjoterapeuta 22-latka rekomendował przerwę w wymiarze od 6 do 12 tygodni, aby snajper mógł wrócić do pełnej sprawności. Najwyraźniej kuracja Wilczewskiego przebiegała w znacznie szybszym tempie, bo problemy zawodnika o polskich korzeniach zostały już praktycznie zażegnane. Praktycznie, bo, jak sam to określił, choroba została wyleczona w 90% i nie obędzie się bez kilku dodatkowych wizyt u lekarza. Niemniej już teraz mantuu czuje się na tyle dobrze, żeby trenować i grać z normalną intensywnością.

To oczywiście bardzo pozytywne wiadomości dla wszystkich kibiców OG, bo mantuu był jednym z ojców zaskakująco dobrych wyników formacji na przełomie czerwca i lipca. W tym miesiącu podopiecznych Caspera „ruggaha” Due będziemy mogli oglądać przy okazji co najmniej dwóch turniejów. Już od tej soboty międzynarodowa drużyna będzie rywalizowała w DreamHack Open Summer 2020, a za ponad dwa tygodnie czeka ją jeszcze poważniejsza próba, jaką będzie ESL One Cologne.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejny słynny włoski klub bez licencji w FIFIE

Przed rokiem fani wirtualnej piłki nożnej oraz włoskiego futbolu otrzymali mocny cios – okazało się bowiem, że w FIFIE 20 nie znajdziemy licencjonowan...