fot. Meet Point/Kamil Nowakowski

Po czwarty triumf z rzędu? G2 i paTiTek w przyszłym tygodniu znów powalczą w IGNITION SERIES

Spośród czterech europejskich turniejów z cyklu IGNITION SERIES aż trzy kończyły się triumfem G2 Esports. Już niedługo Patryk „paTiTek” Fabrowski i jego koledzy będą mogli zgarnąć czwarty skalp, bo już w przyszłym tygodniu rusza Allied Esports Odyssey.

Tym razem organizatorzy postanowili znowu zmienić format, dlatego też impreza zacznie się od zmagań w obrębie jednej grupy, gdzie ekipy rywalizować będą ze sobą w myśl zasady „każdy z każdym”. Już teraz pewne udziału w zmaganiach mogą być, poza wspomnianym G2, fish123, Ninjas in Pyjamas oraz Vodafone Giants. Pozostałe dwie drużyny wyłonione zostaną poprzez dwa otwarte turnieje eliminacyjne, które odbędą się 8 i 9 sierpnia. Zapisy prowadzone są pod tym oraz pod tym adresem.

W ramach pierwszego etapu rozgrywane będą spotkania BO2. Na koniec cztery najlepsze zespoły spośród tej szóstki dostaną się do fazy pucharowej, w której zastosowana zostanie drabinka podwójnej eliminacji. Tam zobaczymy już mecze BO1, chociaż wyjątkiem będzie wielki finał, gdyż w tym wypadku do wyłonienia zwycięzcy wykorzystany zostanie system BO3.

Allied Esports Odyssey odbywać się będzie między 11 a 16 sierpnia. Łączna pula nagród imprezy wyniesie 15 tysięcy euro, z czego dla triumfatorów przewidziano 10 tysięcy.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trwa przebudowa Virtus.pro, AdreN poza składem

Od ośmiu miesięcy przy składzie CS:GO w Virtus.pro nie widnieje już polska flaga, tylko symbol regionu CIS. Bo właśnie osiem miesięcy temu rosyjska or...