fot. twitter.com/SKGaming

Zmiany w składzie SK Gaming. Canee dołącza jako rezerwowy leśnik

Od kilku dni w niemieckim świecie LoL-a zanosiło się na zmiany. Niedawno Marc „Canee” Behrend nie został zgłoszony do ćwierćfinałowego meczu OP innogy z Unicorns of Love, co wzbudziło pewne podejrzenia, bo przecież dotychczas był on podstawowym leśnikiem piątej drużyny Prime League. Jak się okazuje, podejrzenia te były słuszne, gdyż dołączył on do składu SK Gaming jako rezerwowy dżungler.

Co prawda, jak na razie oficjalnie Niemiec jest tylko rezerwowym, lecz krążą plotki o tym, że miałby on zastąpić Kima „Tricka” Gang-Yuna już w ten weekend. Przypomnijmy, że do tej pory SK Gaming prezentowało bardzo wysoki poziom i zajmuje trzecie miejsce w tabeli League of Legends European Championship, co znaczy, że jest to najlepszy wynik tej organizacji od dobrych kilku splitów. Faktem jest, że zawodników czekają jeszcze trzy spotkania, jednakże od początku tego splitu reprezentanci organizacji z Niemiec pokazują naprawdę solidną Ligę Legend, co sprawia, że taka zmiana byłaby co najmniej zaskakująca.

Jeżeli okaże się ona faktem, to Canee zadebiutuje na najwyższym szczeblu rozgrywkowym już w tym tygodniu. SK Gaming na początek Superweeku LEC zmierzy się w bezpośrednim starciu o trzecią lokatę z G2 Esports, które złapało wiatr w żagle. Wszystkie informacje na temat LEC 2020 Summer możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej:

 

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Po czwarty triumf z rzędu? G2 i paTiTek w przyszłym tygodniu znów powalczą w IGNITION SERIES

Spośród czterech europejskich turniejów z cyklu IGNITION SERIES aż trzy kończyły się triumfem G2 Esports. Już niedługo Patryk "paTiTek" Fabrowski i je...