STS
fot. Polska Liga Esportowa

Zespół izaka i Janowicza w czołówce międzynarodowego turnieju Warzone’a, dziś dzień drugi

Mimo upływu czasu Call of Duty: Warzone nie traci na popularności i wciąż przyciąga rzeszę graczy. Wpływ na to mają m.in. turnieje takie, jak trwające właśnie Toronto Ultra $100K Payout, w którym udział biorą zarówno profesjonalni gracze, jak i influencerzy.

Wśród tych drugich znajdziemy m.in. polskie trio, które tworzą Piotr „izak” Skowyrski, Paweł „Leh” Lehmann oraz znany tenisista Jerzy Janowicz. Skład dość nietypowy, ale jednocześnie przynoszący wymierne efekty, bo podczas pierwszego dnia rywalizacji nasi rodacy uplasowali się na siódmym miejscu, gromadząc na swoim koncie 384 punkty. Tym samym udało im się przegonić m.in. zespół Thomasa „Tommeya” Trewrena z Dallas Empire. Co ciekawe, na czele stawki znalazła się drużyna niemieckiego streamera kryjącego się pod nickiem KayzahR, która ma jednak niewielką przewagę nad zespołami Nicka „NICKMERCSA” Kolcheffa z FaZe Clanu oraz Rhysa „Rateda” Price’a z London Royal Ravens.

Obecnie tabela prezentuje się następująco:

Niemniej nie jest to jeszcze koniec, bo przed nami drugi i jednocześnie ostatni dzień zabawy, podczas którego wiele może się jeszcze zmienić. Ten rozpocznie się o 21:00 polskiego czasu – w trakcie kolejnych czterech godzin uczestnicy walczyć będą o główną nagrodę w wysokości 50 tysięcy dolarów. Łączna pula Toronto Ultra $100K Payout wynosi natomiast, jak sama nazwa imprezy wskazuje, 100 tysięcy dolarów. Oficjalna transmisja ze spotkań prowadzona będzie pod tym adresem, chociaż sami gracze będą też prezentować rozgrywkę na swoich prywatnych kanałach.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Komentatorzy i eksperci mówią dość. "Jeśli nie popierasz praw człowieka, to ja nie mogę poprzeć ciebie"

W poprzednim tygodniu esportowe środowisko obiegła informacja o kontrowersyjnym partnerstwie dwóch organizatorów. League of Legends European Champions...