STS
fot. Polska Liga Esportowa

Ekipa izaka kończy międzynarodowy turniej Warzone’a w top 10

Toronto Ultra $100K Payout, zorganizowany dla profesjonalnych graczy, ale również streamerów i influencerów turniej Call of Duty: Warzone, dobiegło końca. Niemniej drugi dzień rywalizacji nie okazał się już tak udany dla jedynego w stawce polskiego składu.

Ekipa, którą współtworzyli Piotr „izak” Skowyrski, Paweł „Leh” Lehmann oraz znany tenisista Jerzy Janowicz, czwartek zakończyła na miejscu siódmym ze stosunkowo niewielką stratą do piątej lokaty. To dawało spore nadzieje w kontekście finałowych rozstrzygnięć, niemniej wczoraj rodzime trio nie wypadło już tak dobrze. W piątek bowiem izak i spółka dołożyli do swojego dorobku tylko 220 punktów, co było dziesiątym wynikiem dnia. Także na dziesiątej pozycji zespół Skowyrskiego został uplasowany finalnie, co oznacza spadek o trzy szczeble. Tym samym Polacy nie zdobyli żadnej części z puli nagród, bo ta przeznaczona była tylko dla czołowej ósemki.

10 miejsce w turnieju. Szkoda, że nie awansowaliśmy dalej, ale myślę, że to było super show i super emocje! Dzięki wszystkim za kibicowanie i wsparcie na czacie! ❤️

Opublikowany przez Piotr ‚izak’ Skowyrski Czwartek, 6 sierpnia 2020

Po zwycięstwo i czek o wartości 50 tysięcy dolarów sięgnęła natomiast drużyna Nicka „NICKMERCSA” Kolcheffa i Krisa „Swagga”, dwóch streamerów z FaZe Clanu.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Duża aktualizacja CS:GO! Nowe skiny, koniec z -untrusted i zmiany na mapach

Piątkowy poranek przywitał nas zupełnie nową aktualizacją Counter-Strike'a: Global Offensive. Ważący ponad 300 MB update FPS-a przyniósł ogrom zmian n...