fot. Games Clash Masters/Michał Konkol

innocent i MAD Lions na DreamHacku – ujęcie drugie

Debiut Pawła „innocenta” Mocka w barwach MAD Lions daleki był od ideału – i nie chodzi tu o kwestie indywidualne, a o wynik, który dla nowej drużyny Polaka okazał się niekorzystny. Niemniej popularne Lwy jeszcze nie odpadły z DreamHack Open Summer 2020 i dziś kontynuować będą walkę o play-offy.

Słowo „jeszcze” zostało tu użyte nieprzypadkowo, bo Mocek i spółka wyczerpali już limit błędów i każda kolejna porażka oznaczać będzie dla nich eliminację. W podobnej sytuacji znajduje się poniedziałkowy rywal duńsko-polskiego składu, Endpoint, który przed kilkoma dniami napsuł nieco krwi liderom rankingu HLTV z BIG, ale finalnie musiał uznać ich wyższość. Teoretycznie tym razem podopiecznym brytyjskiej organizacji również trudno będzie o zwycięstwo, chociaż będą mieć nad MAD Lions jedną zasadniczą przewagę – zgranie. Wszak innocent dopiero co dołączył do drużyny i nie zdążył przepracować ze swoimi kolegami odpowiednio dużo czasu, co na pewno odciśnie swoje piętno na postawie zespołu. Pytanie tylko jak bardzo.

CZYTAJ TEŻ:
innocent: Szliśmy w dobrym kierunku, jednak takich ofert się nie odrzuca

Na skraju eliminacji z online’owych zawodów znalazł się także duet z Europy Wschodniej. W grupie B o swój byt rywalizować będą forZe oraz Team Spirit, które już na inaugurację znalazły swoich pogromców – pierwszy zespół poległ z Complexity Gaming, drugi natomiast z OG. Niemniej większe szanse na to, by w końcu zdobyć trzy punkty, ma Spirit i piszemy tak nie bez powodu. Przede wszystkim Victor „somedieyoung” Orudzhev i spółka mieli okazję już kilkukrotnie w tym roku mierzyć się ze swoimi rodakami i ani razu nie pozwolili sobie na porażkę. Podobnie może być i tym razem, zwłaszcza że forZe od czasu ubiegłorocznego Majora wyraźnie spuściło z tonu.

Poniedziałkowy harmonogram prezentuje się następująco:

10 sierpnia

Mecz przegranych grupy A

13:00 Endpoint vs MAD Lions BO3

Mecz przegranych grupy B

16:00 forZe vs Team Spirit BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale DreamHack na Twitchu. Po więcej informacji na temat europejskiej dywizji DreamHack Open Summer 2020 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Najważniejsze wydarzenia tygodnia

Najważniejsze wydarzenia tygodnia: 3-9 sierpnia

Ubiegły tydzień był dosłownie ubrany w ważne wydarzenia! Zmiany w Teamie Liquid, angaż Polaków w znanych międzynarodowych organizacjach, tryb Deathmat...