fot. Beyond the Summit/Todd Gutierrez (twitter.com/BTScsgo)

Nordavind już bez NaToSaphiXa

Mimo kilku dobrych występów w ostatnim czasie i przed wakacyjną przerwą z ciężkim sercem informujemy, że NaToSaphiX wycofa się z naszego głównego składu. Obie strony wspólnie podjęły tę decyzję po tym, jak zdały sobie sprawę, iż w celu dalszego rozwoju jednostek i drużyny potrzebna jest zmiana będąca efektem różnic w stylu gry i podejściu do rozgrywki w Counter-Strike’u. Dziękujemy ci za niesamowitą przygodę i masę wrażeń, których dostarczyłeś dotąd naszym fanom.

Niels Christian „NaToSaphiX” Sillassen nie jest już członkiem wyjściowej piątki Nordavind DNB. A wy pewnie zastanawiacie się, dlaczego w ogóle o tym piszemy. Ano dlatego, że wcale nie tak potajemnie kibicujemy polskim formacjom CS:GO, a jasne jak słońce jest to, że trzeba wiedzieć o ruchach w obozie wroga. Międzynarodowa drużyna w erze koronawirusa nie raz miała już przecież okazję napsuć krwi Biało-Czerwonym i nie raz ją wykorzystała. A mimo to zdecydowała się na zmianę personalną… Niewiarygodne, prawda?

23-letni Duńczyk wstąpił w szeregi norweskiej formacji na początku tego roku, gdy Nordavind zebrało pod swoimi skrzydłami robiącą niemałe wrażenie piątkę. W duecie z Kevinem „HS-em” Tarnem Sillassen dołączył do równie ogranych na międzynarodowej arenie Rubena „RUBINO” Villarroela, Jorgena „cromena” Robertsena i Jespera „TENZKIEGO” Plougmanna. Od byłych reprezentantów choćby FaZe Clanu, OpTic Gaming czy Dignitas bez wątpienia można było oczekiwać więc wiele. Mimo wielu prób Nordavind nie zdołało jednak wydostać się z czeluści europejskiego podwórka, bo prezentowało po prostu zbyt nierówną formę. W jej stabilizacji bez wątpienia nie pomogła kontuzja nadgarstka RUBINO, która koniec końców wykluczyła Norwega z głównego składu już jakiś czas temu. Teraz jego los podzielił NaToSaphiX, który w kwestii triumfów w byłych już barwach będzie musiał zadowolić się jedynie wygranym pierwszym tygodniem Eden Arena: Malta Vibes.

Tak obecnie wygląda główny zespół norweskiej marki:

  • Jesper „TENZKI” Plougmann
  • Haris „H4RR3” Hadžić
  • Kevin „HS” Tarn
  • Jørgen „cromen” Robertsen
  • Dennis „Rytter” Rytter – trener

Co ciekawe, mimo wakatu w aktywnym składzie Nordavind kontynuuje rywalizację w kwalifikacjach do FunSpark ULTI. W roli zmiennika na serwerze pojawił się Kristjan „FejtZ” Allsaar, którego ostatnim pracodawcą było SMASH Esports. Czy Estończyk zostanie zaangażowany na dłużej? Tego na razie nie możemy stwierdzić z całą pewnością.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kiedy robisz 57 fragów, a i tak przegrywasz – statystyki graczy z meczu Endpoint vs MAD Lions

Za Pawłem "innocentem" Mockiem drugi mecz w barwach MAD Lions. I drugi przegrany. Tym razem nowy zespół Polaka musiał uznać wyższość niżej notowanego...