fot. ESL/Adam Łakomy

Niby Nowy Jork, a jednak online. Polacy przystępują do walki o awans na IEM New York

Co prawda od startu Intel Extreme Masters New York 2020: Online dzielą nas jeszcze dwa miesiące, ale mimo to otwarte eliminacje do zbliżającej się imprezy ruszą już dziś. I, co oczywiste, nie zabraknie podczas nich Polaków, którzy poszukają swojej szansy na awans.

Już teraz na liście uczestników znajdziemy wielu przedstawicieli rodzimej czołówki. Nie zabraknie oczywiście m.in. x-komu AGO, Actiny PACT, HONORIS czy też Izako Boars, czyli formacji zajmujących czołowe miejsca w Rankingu polskich drużyn CS:GO by Cybersport.pl. Gotowość do rywalizacji wyraziło także Illuminar Gaming, które do gry przystąpi wraz z testowanym Filipem „TUDSONEM” Tudevem. Co ciekawe, na ten moment nie zapisały się AVEZ Esport oraz Wisła All in! Games Kraków, chociaż nie można wykluczyć, że zrobią to w późniejszym czasie.

A co ponadto? Coś dla siebie znajdą fani m.in. Pompa Teamu, Łomży 0,0% Cyberwolves, CLEANTmixu, Dr Pepper Teamu czy też H34t Esports. Warto będzie również śledzić poczynania drużyny kryjącej się pod nazwą PLMIX, bo jej członkami są dość znane na naszym podwórku nazwiska. Na zespół ten składają się m.in. Tomasz „phr” Wójcik, który jeszcze w tamtym roku grał w AGO oraz Virtus.pro, a także Michał „crank” Krystyniak oraz Piotr „morelz” Taterka, czyli uczestnicy ostatniego sezonu ESEA Mountain Dew League.

Warto pamiętać, że lista formacji, które wezmą udział w otwartych eliminacjach, nie jest jeszcze zamknięta. Zapisy pod tym adresem trwają bowiem do 17:55, a pięć minut później ruszy właściwa część turnieju kwalifikacyjnego. Ostatecznie awans do zamkniętych kwalifikacji do Intel Extreme Masters New York 2020: Online zapewnią sobie dwie najlepsze ekipy.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nie ma odpoczynku od LoL-a! Letnia edycja EU Masters ruszy już za kilka dni

Długo musieliśmy czekać na potwierdzenie daty zbliżającego się European Masters. Nasza niecierpliwość sięgała zenitu, tym bardziej że jako kraj wyślem...