STS
fot. FACEIT

Zespół ANGE1A zasila dywizję VALORANTA w FunPlus Phoenix

Kolejny znany gracz Counter-Strike’a znalazł dla siebie bezpieczną przystań w VALORANCIE. Mowa tutaj o Kirillu „ANGE1U” Karasiowie, którego drużyna zasiliła dziś szeregi FunPlus Phoenix i pod banderą chińskiej organizacji przystąpi do gry w Allied Esports Odyssey. Ukrainiec przez pięć lat był centralną postacią dywizji CS:GO w HellRaisers, wraz z którą regularnie występował na najważniejszych imprezach […]

Kolejny znany gracz Counter-Strike’a znalazł dla siebie bezpieczną przystań w VALORANCIE. Mowa tutaj o Kirillu „ANGE1U” Karasiowie, którego drużyna zasiliła dziś szeregi FunPlus Phoenix i pod banderą chińskiej organizacji przystąpi do gry w Allied Esports Odyssey.

Ukrainiec przez pięć lat był centralną postacią dywizji CS:GO w HellRaisers, wraz z którą regularnie występował na najważniejszych imprezach na scenie, w tym także na Majorach. Dopiero w ostatnim czasie zespół wyraźnie obniżył poziom, a kolejne roszady personalne nie pomagały. W końcu odszedł i sam ANGE1, który od razu postanowił poświęcić się nowej grze Riot Games. Początkowo współtworzył on wschodnioeuropejski miks PartyParrots, a gdy ten się rozpadł zaczął wspomagać ZyppanGoKill. I to właśnie z członkami tej ekipy związał się dziś z FPX.

Poza Karasiowem w drużynie znajdziemy też Tobiasa „shadowa” Flodströma, Johana „Meddo” Renbjörka Lundborga oraz Pontusa „Zyppana” Eeka. Cała trójka jeszcze do niedawna grała w barwach FABRIKEN, zaś Zyppan przez pewien czas grał także z Ninjas in Pyjamas. Z kolei ostatni wolny fotel zgarnął Andrey „Shao” Kiprsky, czyli kolega ANGE1A ze wspomnianego już PartyParrots. Teraz przed zawodnikami pierwsze wyzwanie jako FPX – mecz z Teamem Liquid w ramach Allied Esports Odyssey, który rozpocznie się już o godzinie 21:00.

Skład podległej FunPlus Phoenix dywizji VALORANTA prezentuje się następująco:

  • Pontus „Zyppan” Eek
  • Johan „Meddo” Renbjörk Lundborg
  • Tobias „shadow” Flodström
  • Kirill „ANGE1” Karasiow
  • Andrey „Shao” Kiprsky
  • Erik „d00mbr0s” Sandgren – trener
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Przygoda morelza z Wizards skończyła się nim na dobre się zaczęła. Polak wolnym graczem

Przygoda Piotra "morelza" Taterki z ostatnim zespołem nie potrwała zbyt długo. Polski zawodnik ogłosił dziś bowiem, że jego trwająca zaledwie półtora...