fot. HONORIS

KubiK wspomoże zespół NEO i TaZa podczas bootcampu

– Mamy ostatnio zajawkę na to, by zacząć całą tę trenerkę od drugiej strony. Chodzi o osobę, która będzie nam pomagać bardziej od strony analitycznej, a nie po prostu mówiła, w jaki sposób powinna wyglądać nasza gra. Mamy troszkę inne podejście i chcemy zobaczyć, czy jesteśmy w stanie np. takiego potencjalnego trenera wyszkolić, żeby był jeszcze lepszy – tak Wiktor „TaZ” Wojtas wyjaśnił w maju kwestię tego, czy HONORIS zatrudni szkoleniowca.

Od tego czasu minęły jednak trzy miesiące, a zespół TaZa i Filipa „NEO” Kubskiego nie poczynił oczekiwanego progresu. W związku z tym podczas rozpoczynającego się bootcampu doświadczeni gracze postanowili skorzystać ze wsparcia Kuby „KubiKa” Kubiaka. 27-latek, który na co dzień pracuje jako komentator ESL Polska, a także odpowiada za projekt ARRMY tworzony pod banderą piratesports, ma zgodnie z opublikowanym komunikatem „pomóc drużynie TaZa i NEO w przygotowaniach do kolejnego sezonu”. Przypomnijmy, że bootcamp polskiego składu potrwa przez najbliższy tydzień, a w jego trakcie ekipa rozegra swoje mecze m.in. w ramach Eden Arena: Malta Vibes.

Filip „NEO” Kubski i Kuba „KubiK” Kubiak ponownie w jednej drużynie?!

Tym razem to jedynie gościnne występy Kuby!…

Opublikowany przez Honoris Środa, 12 sierpnia 2020

Przypomnijmy, że nie jest to pierwszy raz, gdy krzyżują się drogi KubiKa i NEO. Dwaj panowie mieli już okazję współpracować ze sobą przez kilka miesięcy 2018 roku – Kubiak pełnił wówczas funkcję analityka, który wspierał Jakuba „kubena” Gurczyńskiego w przygotowaniach składu Kubskiego.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zaprezentowano Liquid+, program lojalnościowy Teamu Liquid

W esporcie czy w sportach tradycyjnych prawie każdy kibic ma drużyny czy też zawodników, którym kibicuje. Serce najczęściej przyśpiesza nam podczas og...