STS
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Kto wejdzie do Ultraligi, a kto z niej spadnie? Turniej Promocyjny już w tę niedzielę

W końcu pojawiła się oficjalna informacja, na którą czekało wielu obserwatorów polskiej sceny LoL-a. Już w ten weekend czwarty sezon Alior Bank Ultraligi zostanie zwieńczony przez Turniej Promocyjny, który wyłoni dwie organizacje, które będą miały prawo gry w piątym sezonie Mistrzostw Polski League of Legends. Do walki o jakże cenne sloty staną cztery ekipy – […]

W końcu pojawiła się oficjalna informacja, na którą czekało wielu obserwatorów polskiej sceny LoL-a. Już w ten weekend czwarty sezon Alior Bank Ultraligi zostanie zwieńczony przez Turniej Promocyjny, który wyłoni dwie organizacje, które będą miały prawo gry w piątym sezonie Mistrzostw Polski League of Legends.

Do walki o jakże cenne sloty staną cztery ekipy – dwa najsłabsze ultraligowe zespoły, czyli piratesports i PRIDE, a także dwie najlepsze drużyny drugiej dywizji – 7more7 Pompa Team Academy i soon to be named. Sam Turniej Promocyjny rozpocznie się już w najbliższą niedzielę o 10:00, a zakończy się prawdopodobnie około 20:00, bowiem przed nami dwie świetnie zapowiadające się serie BO5.

Rozwiane zostały też wątpliwości dotyczące wyboru przeciwnika przez Piratów, którzy dzięki zajęciu siódmego miejsca w lidze mieli przywilej doboru rywala w pierwszej kolejności. Podopieczni Patryka „Tuksiarza” Ewertowskiego zdecydowali się na soon to be named, co oznacza, że Orły z PRIDE zmierzą się z akademią Pompy. Pojedynki te będą realnym sprawdzeniem poziomu drugiej ligi w Polsce – jeżeli będziemy świadkami stompa w jedną lub drugą stronę, nasze postrzeganie rodzimej sceny może zmienić się o 180 stopni.

Jeżeli zaś chodzi o składy, w jakich przystąpią do rozgrywek drużyny biorące udział w turnieju, to tu nic nie zostało jeszcze potwierdzone. Nadal nie wiemy, czy strzelcem Pompy będzie Damian „defles” Filipow, czy Robert „Bullet” Pruchniewski, a także czy PRIDE nie przygotowało jakiejś zaskakującej rotacji kadrowej, co pokazało w ubiegłym sezonie.

Tak prezentuje się harmonogram Turnieju Promocyjnego Ultraligi:

16 sierpnia
10:00 PRIDE vs 7more7 Pompa Team Academy BO5
15:00 piratesports piratesports logo vs soon to be named BO5

Transmisję z wydarzenia będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games w internecie, na YouTube TwitchuTurniej Promocyjny nie będzie pokazywany w telewizji.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rozszerzony rozwój graczy, mądrzejsza sztuczna inteligencja. Zwiastun trybu kariery w FIFIE 21

Tryb kariery w FIFIE od lat był traktowany przez EA Sports po macoszemu. Niemniej przy tworzeniu tegorocznej edycji popularnej gry piłkarskiej kanadyj...