fot. DreamHack/Joao Ferreira

Jednostronne półfinałowe mecze w DH Open? To najbardziej prawdopodobny scenariusz

Szansę na triumf w europejskiej dywizji DreamHack Open Summer 2020 mają już tylko cztery formacje, chociaż przecież pierwszego dnia zmagań na grono uczestników składało się osiem drużyn. Cztery z nich jednak odpadły już z gry, a teraz dołączy do nich kolejna dwójka, która w nadchodzących półfinałach poniesie porażkę. A kto to będzie? Przyjrzyjmy się.

Jako pierwsze, bo już o godzinie 13:00, w sobotę na serwerze zameldują się zwycięzca grupy B, Complexity Gaming, a także Heroic, które w zbiorze A zajęło drugie miejsce. Biorąc pod uwagę lokaty z pierwszej fazy, nie dziwi fakt, że według ekspertów STS-u to podopieczni amerykańskiej organizacji uchodzić będą za faworytów tego pojedynku. Każdą złotówkę postawioną na ich zwycięstwo pomnożymy przez 1,52, podczas gdy kurs na wygraną Duńczyków wynosi 2,35. Teoretycznie najbardziej prawdopodobny wynik tego meczu to 2:0 na korzyść coL. Wskazuje na to fakt, że w wypadku zaistnienia takiego rezultatu mnożnik wyniesie 2,52. Jeżeli natomiast jakimś cudem to skandynawska piątka zatriumfowałaby różnicą dwóch map, to możemy się nieźle obłowić. W takim wypadku każde za każde postawione 100 zł zyskamy aż 460 zł.


Pełną ofertę STS-u można sprawdzić po naciśnięciu na poniższy baner:

baner sts csgo cs


Trzy godziny później do gry wejdzie OG, którego zawodnikiem jest Mateusz „mantuu” Wilczewski. Przed Polakiem i jego kolegami jednak nie lada wyzwanie, gdyż ich rywalem będzie lider rankingu HLTV, czyli BIG. I to właśnie złożony z czterech Niemców i Turka skład wydaje się być głównym kandydatem do zwycięstwa. Toteż nie dziwi fakt, że stawka na jego sukces to 1,30, natomiast ewentualna wygrana mantuu i spółki da nam mnożnik na poziomie już 3,15. Szanse OG teoretycznie nie są więc duże, co może stanowić pokusę dla odważnych. Dlaczego? Ano np. dlatego, że jeżeli postawimy, iż ekipa Wilczewskiego zwycięży wynikiem 2:0 i faktycznie tak się stanie, to za każde postawione 100 zł zgarniemy aż 562 zł! Jeżeli natomiast wolimy wariant bezpieczniejszy, to możemy obstawić taki sam rezultat, ale na korzyść BIG. Wtedy kurs wyniesie jednak 2,13.

Po więcej informacji na temat europejskiej dywizji DreamHack Open Summer 2020 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kto wejdzie do Ultraligi, a kto z niej spadnie? Turniej Promocyjny już w tę niedzielę

W końcu pojawiła się oficjalna informacja, na którą czekało wielu obserwatorów polskiej sceny LoL-a. Już w ten weekend czwarty sezon Alior Bank Ultral...