fot. Polska Liga Esportowa

I cyk czwóreczka – zespół paTiTka z czwartym z rzędu mistrzowskim tytułem!

G2 Esports znowu najlepsze! Zespół, którego członkiem jest Patryk „paTiTek” Fabrowski minionej nocy sięgnął po mistrzowski tytuł Allied Esports Odyssey, co oznacza, że po raz czwarty z rzędu zatriumfował on w imprezie z cyklu IGNITION SERIES.

Tym razem jednak sukces nie przyszedł G2 tak łatwo. Przede wszystkim międzynarodowy skład poniósł pierwszą w swojej historii porażkę, uznając wyższość FunPlux Phoenix, a ponadto jeszcze w pierwszej fazie dwukrotnie podzielił się z rywalami zdobyczą punktową. Niemniej w play-offach paTiTek i jego koledzy nie mieli już litości! Nie dość, że wygrali wszystkie trzy mecze, pozostając przy tym w drabince wygranych aż do finału, to na dodatek nie stracili ani jednej mapy!

CZYTAJ TEŻ:
Zespół paTiTka w końcu pokonany. Ale w tych okolicznościach to nic dziwnego

Wyższość podopiecznych organizacji Carlosa „ocelote’a” Rodrígueza najpierw uznało FPX, które poległo 10:13, a potem również niepokonany dotychczas Team Liquid, który uznał wyższość oponentów wynikiem 9:13. W finale natomiast G2 po raz trzeci podczas zawodów natrafiło na Kirilla „ANGE1A” Karasiowa i spółkę. Było kompletnie bezwzględne gromiąc przeciwną piątkę zarówno na Ascent, jak i Bind. W sumie w finałowym spotkaniu drużna Fabrowskiego oddała zaledwie czternaście rund i gładko zwyciężyła w stosunku 2:0.

Końcowa klasyfikacja Allied Esports Odyssey oraz podział puli pieniężnej prezentują się następująco:

1. G2 Esports 6 500 €
2. FunPlus Phoenix 4 000 €
3. Team Liquid 4 000 €
4. Ninjas in Pyjamas 300 €
5. BBL Esports 200 €
6. Vodafone Giants
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO czy Sprout – komu miejsce w ESL Pro League?

Weekend dostarczył nam sporo emocji jeśli chodzi o występy polskich graczy CS:GO na arenie międzynarodowej. Niemniej w poniedziałek także będzie się d...