fot. twitter.com/czajekklol

Dzisiaj start fazy Play-In European Masters. W akcji zobaczymy ośmiu Polaków

Dzisiejszego wieczoru rozpoczną się zmagania spod szyldu European Masters. Na sam początek czeka nas, tak jak zresztą w poprzednich edycjach, faza Play-In, w której udział weźmie jedna polska formacja – 7more7 Pompa Team. Jakub „Sinmivak” Rucki i spółka to trzecia reprezentacja Alior Bank Ultraligi, która w małym finale nadwiślańskich rozgrywek przegrała z K1CK Neosurf. Poza podopiecznymi Pawła „delorda” Szabli w głównej fazie wydarzenia zobaczymy także AGO ROGUE.

Oczy polskich widzów League of Legends przez najbliższe dni będą jednak skupione na Pompie. Polska drużyna znalazła się w grupie D, w której przyjdzie jej się zmierzyć z Five Kings, Intrepid Fox Gaming oraz SINNERS Esports. Przez najbliższe dwa wieczory będziemy mogli przyglądać się postępom ekipy Sinmivaka na Summoner’s Rifcie, wszak każdego z nich Pompa rozegra po trzy serie BO1. Dla młodych zawodników trenujących pod okiem Adriana „Zeturala” Dziadkowca, turniej tej wagi będzie ogromnym testem, jako że po raz pierwszy większość z nich zagra na międzynarodowym gruncie. Dwie najlepsze formacje z każdej grupy przejdą do fazy pucharowej, z której tylko cztery będą kontynuować zmagania w fazie głównej European Masters.

Można rzec, że w grupie D Play-Inów czekają nas małe derby, gdyż w szeregach czeskiego SINNERS znajduje się inny Polak – Damian „Wysek” Adamczyk. Leśnik wywalczył sobie awans poprzez zajęcie drugiego miejsca w Hitpoint Masters. Polski akcent wystąpi także w grupie A i C, w której znalazł się kolejno Oskar „Raxxo” Bazydło i Bartłomiej „Fresskowy” Przewoźnik. Wspierający CR4ZY zajął drugie miejsce w siódmym sezonie Esports Balkan League, ulegając w finale przeciwko SuppUp eSports. Reprezentant włoskiego Racoon zdobył za to wicemistrzostwo PG Nationals.

Tak prezentuje się poniedziałkowy harmonogram spotkań z udziałem Polaków:

17 sierpnia
18:00 SINNERS Esports vs Intrepid Fox BO1
19:00 CR4ZY vs LowLandLions BO1
19:00 Racoon vs Sector One BO1
19:00 7more7 Pompa Team vs Five Kings BO1
20:00 Racoon vs Iron Wolves BO1
20:00 Intrepid Fox vs 7more7 Pompa Team BO1
21:00 G2 Arctic vs CR4ZY BO1
21:00 Five Kings vs SINNERS Esports BO1
22:00 LDLC OL vs CR4ZY BO1
23:00 SAMCLAN Esports Club vs Racoon BO1
23:00 SINNERS Esports vs 7more7 Pompa Team BO1

Transmisje z rozgrywek znajdziecie na kanałach Polsat Games na Twitchu, YouTube oraz w telewizji. Pełny harmonogram rozgrywek znajdziecie w naszej relacji, do której można przejść po naciśnięciu w poniższy baner.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Odświeżone Liquid jednak bez tytułu. FURIA wygrywa DH Open w NA

Zmagania w ramach DreamHack Open Summer 2020 dobiegły końca nie tylko w Europie, ale również w Ameryce Północnej. Za oceanem po końcowy triumf sięgnęł...