STS
Raxxo, CR4ZY
fot. Raxxo

Polacy w formie! Pierwszy dzień play-inów European Masters za nami

Pierwszy dzień fazy play-in European Masters 2020 Summer przyniósł nam sporo emocji. Co prawda 7more7 Pompa Team zaprezentował się delikatnie poniżej oczekiwań przegrywając jedną grę, jednaże CR4ZY Oskara „Raxxo” Bazydło oraz Racoon Bartłomieja „Fresskowego” Przewoźnika pokazały naprawdę niezłą Ligę Legend. Rozgrywki rozpoczęły się nie najlepiej dla zawodników 7more7 Pompa Teamu. Mateusz „Czajek” Czajka i spółka […]

Pierwszy dzień fazy play-in European Masters 2020 Summer przyniósł nam sporo emocji. Co prawda 7more7 Pompa Team zaprezentował się delikatnie poniżej oczekiwań przegrywając jedną grę, jednaże CR4ZY Oskara „Raxxo” Bazydło oraz Racoon Bartłomieja „Fresskowego” Przewoźnika pokazały naprawdę niezłą Ligę Legend.

Rozgrywki rozpoczęły się nie najlepiej dla zawodników 7more7 Pompa Teamu. Mateusz „Czajek” Czajka i spółka nie poradzili sobie z reprezentantami Five Kings, którzy bardzo długo męczyli się ze zdobyciem duszy, ale ostatecznie ją wzięli i zaskoczyli Polaków. W drugim meczu reprezentanci organizacji Sergiusza Górskiego poradzili sobie znacznie lepiej, a szczególnie dobrą formę zaprezentował Damian „defles” Filipow, którego Ezreal poprowadził jego ekipę do triumfu. Na koniec dzisiejszych starć za to mogliśmy oglądać dwie formacje z Polakami w składzie, gdyż Pompa mierzyła się z SINNERS Esports. W tym przypadku to reprezentanci Ultraligi z Filipowem na czele okazali się lepsi, czym zapewnili sobie fotel lidera w grupie po pierwszym dniu rozgrywek.

Jeżeli chodzi o ekipę polskiego leśnika, to w pierwszym pojedynku wydawało się, że triumfuje ona nad Intrepid Fox, jednakże formacja rodaka pozostawiła 328 punktów życia nexusowi, a następnie przegrała kilka teamfightów i musiała pogodzić się z porażką. Drugi pojedynek Wyska i spółki również przez długi czas był niesamowicie wyrównany, ale na szczęście ostatecznie to skład Polaka wyszedł z tego pojedynku zwycięsko.

W międzyczasie zarówno Racoon Bartłomieja „Fresskowego” Przewoźnika, jak i CR4ZY Oskara „Raxxo” Bazydło wygrały swoje pierwsze dwa spotkania, co uplasowało te formacje w czołówce tabeli w swoich grupach. Tych meczów nie byliśmy jednak w stanie oglądać na oficjalnej transmisji Polsatu. W ostatnim ze spotkań jednak były wspierający K1CK Neosurf i jego kompani nie zdołali pokonać obrońców tytułu, którzy zakończyły dzień z wynikiem 3:0. Sytuacja wyglądała inaczej w przypadku reprezentantów ligi włoskiej. Ekipa Fresskowego pokonała SAMCLAN Esports Club i pozostała niepokonana.

Tak prezentuje się poniedziałkowy harmonogram spotkań z udziałem Polaków:

17 sierpnia
18:00 7more7 Pompa Team 0:1 Five Kings BO1
19:00 CR4ZY 1:0 LowLandLions BO1
19:00 Racoon 1:0 Sector One BO1
19:00 SINNERS Esports 0:1 Intrepid Fox BO1
20:00 Racoon 1:0 Iron Wolves BO1
20:00 Intrepid Fox 0:1 7more7 Pompa Team BO1
21:00 G2 Arctic 0:1 CR4ZY BO1
21:00 Five Kings 0:1 SINNERS Esports BO1
22:00 LDLC OL 1:0 CR4ZY BO1
22:00 SINNERS Esports 0:1 7more7 Pompa Team BO1
23:00 SAMCLAN Esports Club 0:1 Racoon BO1

Kolejne starcia odbędą się już jutro. Transmisje z rozgrywek znajdziecie na kanałach Polsat Games na Twitchu, YouTube oraz w telewizji. Pełny harmonogram rozgrywek znajdziecie w naszej relacji, do której można przejść po naciśnięciu w poniższy baner.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Były członek dywizji CS:GO w Cloud9 uzupełnia sekcję VALORANTA

W Cloud9 już wszystko jasne – amerykańska organizacja zaprezentowała nam dziś nazwisko piątego członka swojej sekcji VALORANTA. W tym wypadku nie ma j...