fot. Ubisoft Polska

Czy dziś poznamy wszystkich półfinalistów Polish Masters 2020?

Przed nami przedostatnia kolejka fazy zasadniczej Polish Masters 2020 w Rainbow Six: Siege. Niewykluczone jednak, że to już dziś poznamy komplet półfinalistów rodzimych rozgrywek, chociaż aby tak się stało, spełnione musi zostać kilka warunków.

Na ten moment najbliżej upragnionego awansu są devils.one oraz XPG Invcita, które zajmują odpowiednio trzecie i czwarte miejsce w tabeli. Przed podopiecznymi DV1 potyczka z Izako Boars, którzy zapewnili już sobie lokatę w czołowej czwórce, natomiast Mateusz „Sovvy” Walczak i spółka podejmą okupujące od wielu tygodni fotel lidera TEETRES SLAVGENT. Teoretycznie więc obaj pretendenci mają ułatwione zadanie, bo przecież ich rywale walczą już tylko o lepsze rozstawienie w play-offach. Ale same ewentualne zwycięstwa nie wystarczą.

Punkty muszą bowiem potracić AVEZ Esport i Actina PACT, które tylko czekają na potknięcie któregoś z oponentów, chociaż zespoły te muszą uważać, by same się nie potknęły. Z drugiej strony na ich drodze staną odpowiednio Hummingbirds oraz PRIDE, które nie mają już żadnych szans na promocję i jedyne, co mogą jeszcze osiągnąć, to zakończenie zmagań w lepszym stylu. Na papierze wygląda więc na to, że nie powinniśmy spodziewać się żadnych niespodzianek, ale w praktyce… kto wie.

Harmonogram 13. kolejki Polish Masters 2020 w Rainbow Six: Siege prezentuje się następująco:

20 sierpnia
19:00 Izako Boars vs devils.one BO1
20:00 Actina PACT vs PRIDE BO1
21:00 TEETRES SLAVGENT vs XPG Invicta BO1
22:00 Hummingbirds vs AVEZ Esport BO1

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Rainbow Six na Twitchu oraz na antenie Polsat Games. Polish Masters 2020 potrwa do 27 sierpnia i zaoferuje swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 60 tysięcy złotych.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aktualizacja VALORANTA 1.06 – lubicie korzystać ze strzelb w powietrzu? No to mamy złą informację

Od ostatniej aktualizacji VALORANTA minęły prawie dwa tygodnie i w tym czasie pracownicy Riot Games przebywali na urlopach. Niemniej ich wolne dobiegł...