fot.Riot Games

Nadchodzi nowe rozszerzenie Teamfight Tactics: Losy!

Na tę wiadomość wszyscy miłośnicy Teamfight Tactics czekali od dawna. Już niedługo, bo wraz z nadejściem patcha 10.19, do gry zostanie dodany nowy zestaw jednostek, który po raz kolejny wywróci zasady rozgrywki do góry nogami. Po długich podróżach w odległych galaktykach deweloperzy Riot Games znów sprowadzają nas na Ziemię, a wszystko to za sprawą rozszerzenia TFT: Losy, którego motywem przewodnim jest fantasy.

Jak możemy wywnioskować z tekstu zamieszczonego na blogu deweloperskim, spora część rozgrywki kręcić się będzie wokół smoków. Jeżeli więc zastanawiacie się, jakie jednostki możemy ujrzeć w zbliżającym się secie, to z dużym prawdopodobieństwem będą to bohaterowie, które mają skórkę z lini Pogromca Smoków, Treser Smoków lub Władca Smoków, lub też ci, których historia łączy się z tymi tajemniczymi bestiami.

CZYTAJ TEŻ:
LCK przeniesione do internetu! Powodem koronawirus

Poza samą zapowiedzią rozszerzenia nie podano jednak żadnych konkretów. Dzięki wpisowi zamieszczonemu na oficjalnym twitterowym koncie Teamfight Tactics uzyskujemy jedynie informację, że czeka nas spotkanie m.in. ze Smokami, Magią, Burzami i Duchami, co prawdopodobnie oznacza nowe klasy i pochodzenia postaci. Więcej szczegółów z pewnością poznamy w najbliższym czasie, ale na razie Riot jest bardzo oszczędny w ujawnianiu nowości. Nie pozostaje nam więc nic innego niż uzbrojenie się w cierpliwość i oczekiwanie na patch 10.19, kiedy to „rozpocznie się przygoda”.

Oto wpis oficjalnie zapowiadający nowe rozszerzenie:

https://twitter.com/LoLPL/status/1296466833227362305

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kłopoty, kłopoty Jamppiego. Valve GmbH odpowiada zawodnikowi!

Nie widać końca sporu pomiędzy Eliasem „Jamppim” Olkkonenem oraz Valve. Jeśli jakimś cudem nigdy nie słyszeliście o historii nastoletniego Fina, to pr...