fot. 7more7 Pompa Team

Racoon tłem dla Pompy! Komplet drużyn z Ultraligi w fazie głównej EU Masters!

7more7 Pompa Team dołączył do K1CK Neosurf i AGO ROGUE w głównym etapie European Masters 2020. W barażach Mateusz „Czajek” Czajka z kolegami nie dał żadnych szans Racoon, gdzie gra Bartłomiej „Fresskowy” Przewoźnik.

Racoon 0:2 7more7 Pompa Team
Racoon 0:1 7more7 Pompa Team
Deidara
Sett
Sinmivak
Gnar
Ploxy
Hecarim
Bruness
Graves
Fresskowy
Galio
Czajek
Azir
Rharesh
Sona
defles
Senna
Darkchri
Lux
Pyrka
Blitzcrank

Piątka Polaków rozpoczęła pierwszą mapę od zdecydowanej presji i próby dominacji. Zaczęło się od samodzielnego zabójstwa Setta przez Gnara, a później Azir z Gravesem zneutralizowali Hecarima w jego części lasu. Pompa Team szybko przejął kontrolę nad mapą, co zakończyło się wzięciem Herolda i Smoków Górskiego oraz Piekielnego. Naturalnie strona czerwona miała na koncie dużo więcej złota, które zostało przekute w kluczowe przedmioty. Dzięki temu wszystkiemu Damian „defles” Filipow i spółka w miażdżący sposób wygrali starcie drużynowe i jeszcze mocniej przepchnęli środkową alejkę.

Pewność siebie drużyny czerwonej była na tak dużym poziomie, że zawodnicy z Polski ruszyli na Nashora, którego zdobyli w dwudziestej pierwszej minucie wraz z kolejnymi dwoma zabójstwami. Z nim Pompa Team szybko postawił kropkę nad „i”, niszcząc wrogi Nexus w dwudziestej piątej minucie.

Racoon 0:1 7more7 Pompa Team
Deidara
Camille
Sinmivak
Malphite
Ploxy
Graves
Bruness
Lee Sin
Fresskowy
Twisted Fate
Czajek
Cassiopeia
Rharesh
Soraka
defles
Senna
Darkchri
Nautilus
Pyrka
Galio

Jeżeli Fresskowy chciał sprawdzić sobie umiejętności na tle uczestników fazy głównej EU Masters, to w drugim starciu z rodakami musiał sięgnąć po zwycięstwo. O ile Racoon mogło cieszyć się z pierwszej krwi na Malphitcie, tak agresywna odpowiedź Pompy Teamu skończyła się trzema neutralizacjami przy ledwie jednej stracie. Nurkowanie pod wieżę i walka drużynowa tylko nakręciły stronę czerwoną. Problemem brązowego medalisty Alior Bank Ultraligi była górna alejka, gdzie rywal jeszcze przed piętnastą minutą zniszczył dwie struktury. Włoski przeciwnik nie radził sobie jednak z walkami drużynowymi, a tam rządziła ekipa deflesa  Zgarnięty przez rodzimy skład w dwudziestej pierwszej minucie Nashor pogrzebał ostatnie nadzieje Racoon na triumf.

Transmisje z EU Masters znajdziecie na kanałach Polsat Games na TwitchuYouTube oraz w telewizji. Pełny harmonogram rozgrywek, wyniki i składy drużyn znajdziecie w relacji.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nadchodzi nowe rozszerzenie Teamfight Tactics: Losy!

Na tę wiadomość wszyscy miłośnicy Teamfight Tactics czekali od dawna. Już niedługo, bo wraz z nadejściem patcha 10.19, do gry zostanie dodany nowy zes...