fot. Ultraliga/Radosław Makuch

EU Masters zaczyna się na dobre! W pierwszym meczu Agresivoo lepszy od Erdote

Faza grupowa turnieju głównego European Masters została zainaugurowana przez bratobójczy pojedynek pomiędzy Polakami grającymi za granicą. Robert „Erdote” Nowak i jego Vodafone Giants zmierzyli się z Misfits Premier, reprezentowanym przez Tobiasza „Agresivoo” Cibę i Adriana „hatchy’ego” Widerę.

Vodafone Giants 0:1 Origen Misfits Premier
Th3Antonio
Kennen
Agresivoo
Irelia
Lamabear
Hecarim
Kirei
Kindred
PrettyGRE
Orianna
Ronaldoo
Akali
Attila
Ezreal
Jezu
Ashe
Erdote
Bard
Targamas
Shen

Gracze francuskiej organizacji od pierwszych minut narzucili wysokie tempo gry. Podczas początkowych rotacji niezwykle aktywny był Thomas „Kirei” Yuen, przy którego asyście polała się pierwsza krew. Dobrze też radzili sobie Jean „Jezu” Massol i Raphaël „Targamas” Crabbé, którzy zdołali samodzielnie zgładzić duet Erdote – Amadeu „Attila” Carvalho. Misfits na dobre złapało za ster i nie zamierzało go puszczać ani na moment.

Vodafone Giants praktycznie nie istniało na mapie. Zawsze spóźnieni, nieporadni, ospali, nie byli w stanie odpowiedzieć na zagrania forsowane przez akademię Królików. Z minuty na minutę dysproporcja w złocie rosła na korzyść podopiecznych hatchy’ego. Kropka nad „i” została postawiona w 30. minucie. Wtedy to Agresivoo i spółka zgładzili Barona Nashora, którego wzmocnienie pozwoliło im zakończyć spotkanie. Po jednym, zmasowanym natarciu Nexus hiszpańskiej organizacji legł w gruzach, a Misfits mogło dopisać pierwsze turniejowe punkty do swojego konta.

Na kolejny mecz z udziałem Polaków w EU Masters nie będziemy musieli długo czekać. Już o 19:00 do gry wejdzie 7more7 Pompa Team, która zmierzy się z greckim WLGaming. Więcej szczegółów dotyczących turnieju znajdziecie w naszej relacji tekstowej, do której link zamieszczamy poniżej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Casting na piątego zawodnika Teamu Envy zakończony?

– Jeszcze jesteśmy na etapie typowania najlepszych graczy do brakującej nam układanki, jednak mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości wszystko się...