Niespodziewanie w ostatniej chwili do listy uczestników dziesiątej odsłony Eden Arena: Malta Vibes dołączył kolejny polski skład. Mowa tutaj o Wiśle All in! Games Kraków, która zajęła miejsce należące dotychczas do c0ntact Gaming.

Co więcej, Biała Gwiazda na serwerze zamelduje się już o godzinie 12:00. Wówczas też jej rywalem będzie Sprout, czyli zespół Pawła "dychy" Dychy i Michała "snatchiego" Rudzkiego. Będzie to już trzeci w tym roku pojedynek tych ekip – dwa poprzednie kończyły się zwycięstwem reprezentantów niemieckiej organizacji. Niemniej trzeba pamiętać, że podopieczni Mariusza "Loorda" Cybulskiego za każdym razem byli wymagającym rywalem i przegrali albo po dogrywce, albo tuż przed nią. Wiele wskazuje więc, że i dziś powinno być ciekawie, zwłaszcza że Wiślacy od momentu transferu Patryka "ponczka" Witesa wyraźnie odżyli, czego efektem było wicemistrzostwo Nine to Five 3.


>> PEŁNY HARMONOGRAM MECZÓW POLAKÓW <<


Niezależnie od wyniku powyższego spotkania Wisłę All in! zobaczymy dziś w akcji jeszcze co najmniej raz, a może nawet dwa razy! Wszystko zależeć będzie oczywiście od wyników osiąganych przez polską piątkę, która potrzebuje dwóch zwycięstw, by zapewnić sobie awans do fazy pucharowej. Kolejni jej potencjalni rywale to natomiast sAw oraz North. Szczególnie ciekawy byłby ewentualny mecz z Duńczykami, bo ci dopiero co musieli uznać wyższość Białej Gwiazdy we wspomnianym NtF i zapewne pałaliby rządzą rewanżu.

Lista najciekawszych piątkowych spotkań prezentuje się następująco:

4 września
12:00 Wisła All in! vs Sprout BO1 transmisja
14:00 mecz wygranych grupy D (Wisła All in!/Sprout) BO3
17:00 mecz przegranych grupy D (Wisła All in!/Sprout) BO3
20:00 decydujący mecz grupy D (Wisła All in!/Sprout) BO3
(Kliknij "vs" wybranego meczu, aby przejść na jego podstronę)