fot. Meet Point/Kamil Nowakowski

Liczba Polaków na obczyźnie zwiększa się – sany dołącza do Excellency

Niedawno informowaliśmy, że Adrian „SAYN” Łączyński postanowił spróbować swoich sił poza Polską, wiążąc się z międzynarodowym składem KPI Gaming. Okazuje się jednak, że na tym wyjazd Polaków na obczyznę się nie kończy, bo teraz na podobny krok zdecydował się Rafał „sany” Pietrzak.

21-latek mimo względnie młodego wieku może pochwalić się występami w takich ekipach, jak ATB Gaming, Venatores czy też Illuminar Gaming. Do października ubiegłego roku był natomiast związany z AVEZ Esport, z którym wziął m.in. udział w finałach Esportal Global w Sztokholmie. Generalnie jednak jego pobyt w szeregach popularnych Ośmiornic nie był usłany sukcesami, w związku z czym Pietrzak stał się ofiarą rewolucji kadrowej, która jesienią 2019 dosięgła również dwóch innych graczy. Od tego czasu rywalizował on tylko miksowo.

Zmieniło się to na przełomie lipca i sierpnia tego roku, gdy sany jako zmiennik wsparł Team Excellency podczas Time of Bet CS:GO Cup. Co prawda ekipa odpadła wówczas już w fazie grupowej, ale mimo to Polak otrzymał szansę na stały angaż, z której też skorzystał. – Dwa tygodnie temu rozpoczęliśmy prawie trzytygodniowy bootcamp w Sofii i z niecierpliwością czekam aż zaczniemy grać oficjalne mecze – przyznał Polak za pośrednictwem mediów społecznościowych. W nowym zespole spotka on m.in. uczestnika czterech Majorów, Pavela „hutjiego” Lashkova, a także Nikolę „NK4YA” Radusheva, z którym przez chwilę współpracował w AVEZ.

W tej sytuacji skład Teamu Excellency prezentuje się następująco:

  • David „Dav” Miljanić
  • Petar „HOLMES” Dimitrijević
  • Nikola „NK4Y” Radushev
  • Pavel „hutji” Lashkov
  • Rafał „sany” Pietrzak
  • Anton „ToH1o” Georgiev – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wisła All in! niespodziewanie zagra w Eden Aren: Malta Vibes i zmierzy się ze Sprout

Niespodziewanie w ostatniej chwili do listy uczestników dziesiątej odsłony Eden Arena: Malta Vibes dołączył kolejny polski skład. Mowa tutaj o Wiśle A...