fot. ESL/Carlton Beener

Przebudowa składu VALORANTA w T1. W drużynie zostali tylko brax i AZK

W pierwszych miesiącach istnienia sceny VALORANTA wydawało się, że T1 będzie jedną z mocniejszych formacji w Ameryce Północnej. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna – zespół od dawna prezentował się po prostu słabo, a ostatnie trzy imprezy z cyklu IGNITION SERIES kończył na odległych lokatach.

Nadeszła więc pora na zmiany, poza drużyną znaleźli się bowiem Austin „crashies” Roberts oraz Victor „food” Wong. 22-latek współpracował z organizacją od kwietnia, podczas gdy jego o rok starszy kolega do składu trafił miesiąc później. Przy ich wsparciu T1 sięgnęło po wicemistrzostwo organizowanego przez siebie T1 x Nerd Street Gamers Showdown, ale kolejne miesiące nie były już tak udane i zakończyły się małą rewolucją kadrową.

Co ciekawe, obecnie w składzie pozostało tylko dwóch aktywnych graczy – Braxton „brax” Pierce oraz Keven „AZK” Larivière. Wszystko dlatego, że od końcówki sierpnia na ławce rezerwowych przesiaduje Tyler „Skadoodle” Latham, który na własne życzenie ustąpił z ekipy, by popracować nad formą indywidualną. W efekcie nie było go podczas niedawnego Pop Flash – jego miejsce zajmował Daniel „eeiu” Vucenovic, członek północnoamerykańskiej akademii T1.

W tej sytuacji skład podległej T1 dywizji VALORANTA prezentuje się następująco:

  • Braxton „brax” Pierce
  • Keven „AZK” Larivière
  • Daniel „fRoD” Montaner – trener
  • Tyler „Skadoodle” Latham – rezerwowy
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
faker

Zawodnicy T1 ofiarami gróźb. Organizacja zapowiada podjęcie działań prawnych

Obecny rok jest dosyć nietypowy dla dywizji T1 w League of Legends. Koreański zespół zazwyczaj co sezon wraz z jego końcem gra coraz lepiej, przejeżdż...