Sebekx
fot. ESL

Z NLC do Prime League. Sebekx w trzeciej lidze niemieckiej

Sebastian „Sebekx” Smejkal letni sezon zakończył w pierwszej rundzie play-offów NLC, gdzie jego Munster Rugby Gaming uległo Nordavind 1:2. Teraz w większości regionów czeka nas dłuższa przerwa, a zaplecze Prime League rozpoczyna zimowy split. Tam na trzecim stopniu rozgrywkowym zobaczymy Sebekxa, który dołączył do Tickling Tentacles willhaben.

Austriacka organizacja już od początku roku próbuje dostać się do drugiej ligi niemieckiej. W poprzednim sezonie w barwach Ośmiornic występowało aż trzech Polaków. Na środkowej alei mogliśmy oglądać Tomasza „Eścika” Skwarczyńskiego, a na pozycji wspierającego Pawła „Mumka” Janiaka. Trenerem formacji był Tomasz „Vil” Biłko. Nie wystarczyło to do promocji do wyższej ligi. Teraz z letniego składu został tylko jungler, Adrian „Afroboi” Kaymer i właśnie Vil. Tym razem Tickling Tentacles sięgnęło po dwóch doświadczonych importów. Jednym z nich jest nasz rodak Sebekx, a drugim Duńczyk Andres Carly „Fittle” Wind, który również występował w poprzednim sezonie NLC.

Tickling Tentacles willhaben powinno być faworytem do wygrania całej ligi i awansu do drugiej ligi niemieckiej. Sezon trzeciej ligi rozpocznie się już 29 września.

Tak prezentuje się skład Tickling Tentacles willhaben na zimowy sezon trzeciej ligi niemieckiej:

David „Sky” Koppmann
Adrian „Afroboi” Kaymer
Sebastian “Sebekx” Smejkal
Alexander „Ravenk” Koch
Andres Carly „Fittle” Wind
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Jankos: Nie liczyłbym na to, że drużyny z NA wyjdą na Worldsach z grupy

Po niedzielnym triumfie w finale letniej edycji League of Legends European Champioship wywiadu udzielił Marcin "Jankos" Jankowski. Leśnik triumfatorów...